Тульські "Ритми планети" завоювали Болгарію

Tags :

Фестиваль пройшов в курортному комплексі Албена. На цьому грандіозному заході були представлені практично всі види мистецтв: вокальний жанр, театр моди і всі напрямки сучасної та народної хореографії.

Близько 85 колективів і більше 3000 учасників з Росії та інших країн змагалися за першість у різних номінаціях: сучасна хореографія, народний танець, естрадний танець, соло, дуети. Призові місця завоювали і туляки.

Молодша група танцювальної школи-студії «Ритми планети» гідно представила своє місто. За яскраві, запальні номери група була удостоєна наступних нагород:
- Диплом 1 ступеня в номінації естрадний танець (танець «Бандітто», «Будівництво»),
- Диплом 2 ступеня в номінації народний танець (танець «Валянки», «Ромашкові гуляння»).

Солістка студії Анастасія Парахіна отримала диплом 1 ступеня в номінації народний танець (танець «Озорнуха») і диплом 1 ступеня в номінації естрадний танець (танець «Наяву»).

Дует Насті Парахіна і Насті Єрмакової отримав диплом 1 ступеня в номінації естрадний танець (танець «Піратське справа»).

Дует Ксенії Тиша і Ганни Іванцової отримав диплом 3 ступеня в номінації естрадний танець (танець «Весела історія»).

Крім конкурсної програми для дітей були організовані культурно-розважальні заходи. Діти отримали масу задоволення від відвідин ботанічного саду та палацового комплексу королеви Марії в місті Балчик.

Перемоги учнів - заслуга вчителів, які отримали від спонсорів конкурсу кресла офисные від якісного та відомо виробника меблів. Школа-студія «Ритми планети» існує в Тулі близько 15 років. Засновник студії і художній керівник - народний артист, декан кафедри «Танці народів світу та сучасної хореографії» Московського державного університету культури і мистецтв Борис Сергійович Санкін. На сьогоднішній день школа-студія налічує близько 50 осіб. Завдяки високому професіоналізму викладачів, колектив, незважаючи на невелику чисельність, щорічно бере участь у регіональних конкурсах міста, таких як «Туліца», «Денс-Мікс» та інших, займаючи призові місця.

Колектив батьків дитячої групи школи-студії «Ритми планети» висловлює подяку Денису Олександровичу Васін за підтримку в організації поїздки дітей.