Театр танцю - «Дітям Азії»

Tags :

«До ігор« Діти Азії »всі намагаються підготувати програму, щоб здивувати і зацікавити гостей і жителів Якутська. Не став винятком і наш колектив.

8 липня в Будинку дружби народів ім. А. Кулаковського відбудеться концерт - презентація нової етно-фолк-гурту «Айар Кут». У програмі візьмуть участь вокалісти і танцювальна трупа театру.

Ще один цікавий захід заплановано на 9 липня: концерт оркестру Національного театру танцю. Він буде незвичайний особливою програмою, в яку ми включили не тільки народну музику Якутії, Росії, Монголії, Бурятії та інших країн, але і твори європейських композиторів-класиків. В живому виконанні публіка зможе почути музику І.С. Баха, Л. В. Бетховена, А. Вівальді, джазові та естрадні композиції та багато іншого.

У виконанні народної артистки РС (Я) Н. ЧІГІРЕВОЙ прозвучать російські романси, Заслужений артист РС (Я) Г. ПЕТРОВ виконає італійські та неаполітанські пісні.

У концерті також візьмуть участь молоді, але вже полюбилися публіці артисти - В. БОЯРСЬКИЙ (баян) та В. ВЛАСОВ (гітара).

Ми постаралися максимально розширити географію нашого репертуару, це знайшло відображення і в назві концерту - «Music Euroasia». Сподіваємося, що цей концерт стане приємним подарунком для наших слухачів.

12 липня пройде двогодинний концерт «Мелодії і ритми землі олонхо», в програмі якого будуть представлені танці народів Півночі, прозвучить музика якутських композиторів.

Обидва концерти відбудуться на площі Леніна в 18.30, так що послухати і подивитися наші виступи зможуть усі бажаючі.

Крім цього, наш колектив візьме найактивнішу участь у всіх заходах Міжнародних спортивних ігор «Діти Азії» і форуму «Росія - спортивна держава». Артисти, педагоги, балетмейстери театру зайняті на відкритті і закритті ігор, офіційних зустрічах, прийомах, які будуть проходити в цей період.

Не залишилися осторонь і наші костюмери - швейний цех театру працює в ударному режимі, готуючи костюми для церемонії відкриття ».