Танцюємо в стилі «ретро»

Tags :

Ретро-танці - це енергія, захват, драйв, романтика, флірт ...

Під цю музику просто неможливо сидіти на місці! Танці в стилі «ретро» гарантовано викликають неймовірний захват всередині і щасливі посмішки навіть у самих серйозних людей. Інтерес до цього танцювального напрямку значно підігріла гучний фільм «Стиляги». І це закономірно, адже це чудова можливість розім'ятися після робочого або навчального дня, провести час з користю для себе і свого тіла, що найголовніше - навчиться красиво рухатися під запальні ритми.

Чарльстон

Цей танець користувався величезним успіхом у 20-ті роки. Назва танцю йде від порту Чарльстон, де негритянські докери танцювали енергійний круговий танець. Для цього танцю характерні ритмічні рухи рук і ніг, які виконуються на 50 - 60 тактів на хвилину.

Особливість цього танцю в тому, що його можна було танцювати як з партнером, так і поодинці. Також важливо відзначити те, що чарльстон став першим танцем, який танцювали абсолютно всі «драйвові» люди, не залежно від віку та вміння танцювати.

Чарльстон - це імпровізаційний танець, який завдяки своєрідності основного ходу і чіткої ритмічної структурі популярний і в наші дні.

Бугі-вугі

Бугі-вугі - європейська інтерпретація свінгу і, відповідно відрізняється від лінді хопу своїм стилем виконання, оскільки він більш компактний, стриманий, а також геометрично правильний. Особливістю цього танцю було вміння танцюриста показати руху на розслаблених, але при цьому пружних ногах. Цей «драйв в ногах» заворожував абсолютно всіх.

Говорячи про бугі-вугі неможливо не згадати незрівнянного Елвіса, чиї шикарні «гумові ноги» змусили трепетати у сні не одну європейку, не кажучи вже про американках.

У наш час цей танець дещо змінився, він танцюється дуже ритмічно, але при цьому досить граціозно. Рухи виконуються на всій ступні, а партнери в танці кілька віддалені один від одного і знаходяться в закритій позиції.

Вивчаючи цей незвичайний стиль, ви, насамперед, навчитеся імпровізувати в танці, а також зможете виконувати різні цікаві трюки і підтримки.

Рок-н-рол

Початку розвитку рок-н-ролу як танцю супроводжувало розвиток музики в стилі рок-н-рол в 1950-х роках. Рок-н-рол дуже популярний у всьому світі і танцюється як на змаганнях і виступах, так і просто для спілкування. Цей танець є спрощеною формою танцю «джайв».

Рок-н-рол - це швидкий танець, для якого характерні вільні розкуті руху, що робить його схожим на бугі-вугі. Урок рок-н-ролу проходить дуже весело, і час заняття пролітає просто непомітно.

Відмінними рисами рок-н-ролу є розкутість музичного виконання і досить швидкий темп (4/4).