Танці народів Кавказу

Tags :

Історично склалося так, що на Кавказі проживає понад 100 народів.

Тому культура Кавказу дуже багата і багатогранна. Одним з найяскравіших проявів культури є танці народів Кавказу.

Весь світ знайомий зі знаменитим танцем народів Кавказу - лезгинкою. Танець лезгинка прогримів на весь світ у 30-ті роки XX століття, коли дід Іліко Сухішвілі виконав її в Лондоні на Всесвітньому фестивалі народного танцю. Тоді сам король Великобританії особисто вручив золоту медаль дідові Сухішвілі. Але мало хто знає, що кожен народ на Кавказі має свій національний танець. Сьогодні можна нарахувати понад 100 різних танців.

Ви можете запитати, чому ж танці народів Кавказу відрізняються один від одного? Зізнаюся, ще жодного разу не бачив двох однакових танців у різних народів. Кожен народ має свій національний костюм, свою музику і рухи в танці. Порівняйте Андійський і Гергебельскій танці (так, і такі є) і ви зрозумієте, як сильно відрізняються народні танці.

Крім вже згаданої класичної (дагестанської) лезгинки на Кавказі поширені такі народні танці: - весільна лезгинка;

- Чеченська лезгинка;

- Акушінского танець;

- Лакський танець;

- Азербайджанський танець «Ялли»

- Кумицька танець;

- Вже згадані Андійський і Гергебельскій танці;

- Даргинський танець;

- Осетинський танець;

- Аджарський танець «Парца»;

- Дедоевскій танець;

- Лезгинський танець (це не класична лезгинка);

- «Картулі» - класичний грузинський танець і його різновиди: «Нарнарі» - танець лебедів (жіночий); «Абрагулі» - танець лісових мешканців; «Кістурі» - танець жителів Панкійської ущелини; «Хорумі» - войовничий танець; «Давлурі» - танець міської знаті; «Кінтоурі» - танець торговців; «Хевсурулі» - танець з шаблями; «Ханджлурі» - танець з кинджалами.
[Yadmid]

І цей список можна продовжити. А взагалі, статтею «Танці народів Кавказу» я хотів показати, наскільки багата культура Кавказу. Народними танцями захоплюються у всіх куточках світу. Вони настільки енергійні, чуттєві і красиві, що не залишають байдужим нікого. Я вже писав про те, що на сучасному етапі класичний танець «Лезгинка» потребує перетвореннях, але не можна сказати, що він взагалі не розвивається. Кращі ансамблі та хореографи продовжують вкладати свою душу у вдосконалення народного танцю. В останні роки з'явився новий напрям в народних танцях - жартівливі танці.

На сегодняшний день продвижение бизнеса в интернете очень тесно связано с продвижением сайта. Таким образом, сайт является достаточно важным критерием, благодаря которому можно значительно улучшить свою финансовую ситуацию.