Танці на пілоні (pole dance, танець на жердині)

Tags :

Танці на пілоні (pole dance, танець на жердині)

 

Це еротично

Танець на пілоні і еротика - речі нерозривні. Ми говоримо не про стриптиз, а про еротику як формі чуттєвого сприйняття навколишнього світу. Пілон дозволяє розігратися еротичним фантазіям, він багато в чому створений для цього. Однак мистецтво танцю на пілоні не може і не повинно асоціюватися з вульгарністю і вульгарністю, які часто демонструються нам в третьорозрядних нічних клубах. Танець на пілоні може бути красивим, естетичним і еротичним, але треба хотіти і вміти зробити його таким.

Це корисно для здоров'я

Займаючись танцями на пілоні, доведеться кожного разу виконувати десятки вправ. Ці вправи допоможуть вам привести себе у форму: укріпити м'язи, підвищити гнучкість тіла, стати більш стрункими і витривалими. І все це - без зайвої напруги, легко і невимушено. Багато людей займаються танцями на пілонах виключно заради фітнесу та підвищення життєвого тонусу. При цьому їм не доводиться виснажувати себе незліченними повторами одних і тих же рухів, як на тренуваннях в звичайних фітнес-клубах. Люди просто танцюють, в той час як їх тіла напружено працюють, намагаючись не відставати від творчих фантазій своїх господарів.

Це стильно

Заняття танцями на пілоні будуть виразно формувати ваш стиль. Ви не просто займаєтеся фітнесом, а робите це на пілоні. Ви не просто танцюєте, а танцюєте на пілоні. Ви не просто еротичні - ви еротичні подвійно. Це різко виділяє вас із загальної маси людей. Ви завжди підтягнуті, стрункі і енергійні. Це ваш спосіб життя, ваш стиль.

Це престижно

Сьогодні престижно бути здоровим, життєрадісним людиною, впевненою в собі і мають свій стиль. Добитися всього цього можна, звичайно ж, різними способами. Але ж ви любите танці? Так сумістите приємне з корисним! Танці на пілонах в змозі вирішити багато ваших проблем. Потрібно лише трохи терпіння і старанності. Результати не змусять себе довго чекати.

Це модно

Танець на пілоні у нас тільки починає завойовувати свої позиції. Ще міцні негативні стереотипи, однак у багатьох країнах танці на пілоні є справжніми хітами в рейтингах популярності фітнес-і танцювальних програм. У кожній європейській країні, наприклад, сьогодні працюють десятки, а то й сотні спеціалізованих шкіл. Багато людей встановлюють пілони в своїх будинках, для того щоб мати можливість регулярно тренуватися і демонструвати своє мистецтво друзям і близьким. Налагоджена ціла індустрія виготовлення стаціонарних і переносних пілонів, а також їх монтажу в будь-яких приміщеннях. У нас цей бум настане вже найближчим часом. Так що треба поспішати, якщо ви хочете стати законодавцями моди у всьому, що стосується танців на пілоні.

Це загострює відчуття

День у день все одне і теж, а так хочеться свіжих ідей і вражень. Це про вас? Тоді танці на пілоні - це саме те, що вам потрібно! Вам достатньо буде просто трохи повисіти на пілоні вниз головою, і нудьгу як рукою зніме. Але ж є ще запаморочливі обертання, оригінальні трюки і інше, інше, інше ... Велика кількість нових емоцій і яскравих життєвих фарб вам буде забезпечено.

Це розширює коло знайомств

Практика показує, що на основі груп з навчання танцям на пілоні утворюються стійкі колективи людей, які намагаються не втрачати один одного з виду в подальшому житті. Приводом для зустрічей часто є обмін інформацією про танці, опис та демонстрація нових рухів і трюків. Утворюється щось на зразок клубу. Такі колективи зазвичай влаштовують періодичні вечірки в залі з пілонами, де демонструють один одному свої останні досягнення, а іноді і просто дуріють на пілонах. Зрозуміло, що якщо ви увіллєтеся в такий колектив, вам завжди знайдеться, з ким поговорити і чим зайнятися у вільний час.

Це доступно всім

І не треба нічого боятися. Хто вимірював об'єм вашої талії або заглядав в свідоцтво і народженні? Танці на пілоні дуже демократичні. Вони не допускають ніякої дискримінації і можуть виконуватися людьми будь-якого віку і статури. До того ж, адже ми з вами вже знаємо, що і вагу, і вік - параметри відносні і змінні у часі. Вони можуть не тільки рости, але й активно знижуватися, якщо дуже цього захотіти і серйозно взятися за справу.

Comments

довольно забавно: Танець на пілоні і еротика - речі нерозривні. Ми говоримо не про стриптиз, а про еротику як формі чуттєвого сприйняття навколишнього світу. Пілон дозволяє розігратися еротичним фантазіям, він багато в чому створений для цього. Однак мистецтво танцю на...