Танець хула

Tags :

Хула це фольклорний танець, таким чином, щоб танцювати танець хула правильно, ви повинні переконатися, що ваші жести відповідають змісту пісні, під яку Ви танцюєте.

Практика жестів рукою під відому пісню «Пісня Hukilau», яка поєднує в собі як гавайську, так і англійську лірику, це хороший спосіб переконатися, що ви робите те, що ви хочете отримати в вашому танці.
Інструкції Хула на пісні Hukilau

1.Сосредоточьтесь на першій строфі з пісні, яка, «О, ми збираємося hukilau; huki, huki, huki, hukilau; Усі люблять hukilau;. Якщо laulau є кау кау на великій луау »Перша строфа також хор.

2.Укажіте кудись, приносячи праву руку вільно в кулаці, але залишаючи великий палець вільним. Зробіть жест через плече великим пальцем двічі в такт музиці.

3.Показать hukilau руками, роблячи рухи приблизно на рівні стегна. Перше, зробіть жест два рази в праву сторону, а потім зробити це двічі вліво.

4.Подчеркніте, «всі» шляху схрещування рук низько перед вами, змітаючи їх над головою і жестом повертаючи їх у нейтральне положення. Потім повторіть ваш «hukilau» жест Крок 3.

5.Проіллюструйте їжу, яка подається після hukilau шляхом залучення руки перед собою і дублюючих один одного рук. Зробіть рибу, як рух руки, щоб показати, що laulau, святкове гавайське блюдо, складається з риби.

6.Держіте праву руку витягнутою вперед і вгору долонею. Зберіть перші 2 пальця лівої руки по правій долоні і піднесіть їх до губ, імітуючи харчування, тому що «кау кау» є Гавайським словом «їжа».

7.Повторіте жест «все», починаючи з кроку 4, щоб показати, що все буде в великий луау.

8.Прослушайте другу строфу, яка свідчить, «Ми кинемо наші сіті в море;. І вся їжа буде в басейні для мене »

Все большим спросом в наше время пользуются стенды press wall. Именно они позволяют создать рекламу любого формата, а главным является только ваша фантазия.