Танго для двох

Tags :

Рух є формою, в якій існує любов.

Лондон повниться чутками, що таке відбувається завжди: на гастролях «Аргентинського танго» чоловіки і жінки не можуть дочекатися фіналу, вони хочуть того ж у своєму житті. Шість пар показують різні типи танго.

В Аргентині пару називали «нашими Ромео і Джульєттою». Вони познайомилися в 1985 році. Мілена - знаменита балерина. Зотто був сином непрофесійного актора, і він не був відомий. Життя навчило його танцювати.
Мілена захотіла танцювати з Зотто. Вона кинула свою балетну кар'єру. Вони стали знаменитим дуетом, їх називали королем і королевою танго.

Але 3 роки тому Плебс і Зотто розлучилися. Зотто захотів бути один. Мілена відмовлялася танцювати. Розрив дуету трапився, коли Зотто не захотів, щоб Мілена народжувала дитину.

Мілена Плебс - вражаюча жінка. Вона твердо вважає, що танго, пристрасний танець, можуть танцювати лише закохані люди, а все інше вульгарність, і глядач не побачить пристрасний танець. Плебс живе в Буенос-Айресі, займається викладанням хореографії, зрідка займається власними постановками.

Цікаво, що на сьогоднішній день Зотто весь час називається себе великим романтиком, але танцює він без Мілени, танцює чудово.

Це світове шоу жодного разу не було в Росії. І це не випадково.

У нас взагалі немає культури пристрасті.

У російській культурі треба або обмежувати, або приховувати власні пристрасті, і тоді люди потягнуться до тебе. Не треба проявляти ініціативи. І тоді ти будеш щасливий.

Навіщо тоді нам потрібно аргентинське танго, яке танцюють двоє: чоловік і жінка.

«Йшов Господь катувати людей у ??любови ...». Ця рядок належить Єсеніну. Він був знайомий з пристрастю. У програмці спектаклю «Танго для двох» найбільшими літерами написана цитата з Айседори Дункан. Вона і танго вміла танцювати, і була знайома з Єсеніним.