Світ східного танцю

Tags :

Тисячі років тому, коли людство ще тільки вчилося ходити і говорити, вже був танець - перша мова, якою люди могли висловити свої почуття.

Різноманітними рухами і жестами людина передавав свої враження, своє бачення навколишнього світу, вкладаючи в них свій настрій, свій душевний стан. Сам же танець у всі часи був тісно пов'язаний з життям і побутом людей. Тому кожен танець відповідає характеру, духу того народу, в якому він зародився.

Східний танець ... Пряний, чаруюче, спокушає ... Часом ласкавий, як дихання пери серед цитрусів райського саду, часом жорстокий, як дамаська сталь. У ньому мед літніх квітів і жало бджоли, його приносить. Він веде у світ мрій, в серці якого - реальне життя, нерідко буває чудеснее казки ... Східний танець ... Сучасний і легендарний. Повний піднесеної духовності і киплячий земними пристрастями. Вічний, юний ...

"Сверблячих ниття гарбуза тривало довго, то, посилюючись, то, завмираючи; раптом полог намету розсунувся - і вибігла танцюристка.
Вона вибігла і зупинилася, наче перелякана видом натовпу, притиснула гострі юні лікті до боків, розвела маленькі долоні. Їй було років сімнадцять, чи не більше; на її ніжно-золотистому обличчі не було ні сурми, ні рум'ян, ні білил - вона не потребувала цього. Різнобарвні шовку - синій, жовтий, червоний, зелений - огортали її гнучке тіло, світися і виблискуючи в косих передвечірні променях, зливаючи в одну веселку свої спекотні живі фарби. Метнувши на натовп під вій летючий погляд косих і вузьких, вологих гарячих очей, танцюристка скинула туфлі і без розбігу спритно стрибнула на барабан. Він сердито забурчав під її маленькими ступнями; трубач підняв вище жерло своєї гарбуза і почервонів від натуги; гарбуз занила гугняво, з дзвоном і скрипом; танцюристка, зобразивши переляк на обличчі, почала неспокійно оглядатися: десь поруч вилася оса, погрожуючи вжалити. Ця зла оса нападала звідусіль - з боків, знизу, зверху; танцюристка відбивалася рвучкими вигинами тіла і помахами рук; увертиваясь від оси, падала на коліна і скочила знову, шукала цю злу осу в складках свого одягу ... І раптом вся вона затремтіла з голови до ніг, вигнулась і закинула голову, тягуча судома пройшла по всьому її тілу: оса-таки вжалила її! .. Проводжаємо захопленим і жадібним ревом натовпу, вона втекла в намет ... "

Так описує старовинну східну танець Леонід Соловйов у книзі "Повість про Ходжу Насреддіна". Цей магічний танець спостерігали наші попередники на східних базарах тисячу років тому. Його відлуння зустрічалися всюди: в Індії, на Близькому Сході, в Північній Африці, в Полінезії. Час іде, все змінюється. Загадковий танець, знайшовши нові риси, прийшов у наш бурхливий вік.

Унікальний з техніки, чуттєвий і чарівний, східний танець уособлює саме життя, поєднуючи в собі здоров'я, задоволення і красу. І, звичайно ж, за багато століть свого існування він ввібрав в себе безліч різноманітних історій і міфів. Але те, що виглядає красивим розповіддю, ще не означає правди. Те, що хочеться вважати правдою, ще не робить її такою.

У літературі часто зустрічається гарна легенда виникнення східних танців. Виявляється, у всьому була винна бджола. Збита з пантелику солодким квітковим ароматом, що линули від умащения маслами тіла молоденької танцюристки, бджола залетіла тій під одяг під час представлення. Щоб позбутися від непроханої, настирливої ??гості, дівчина щосили стала обертати стегнами і виробляти рухи животом. Пластичність, витонченість і емоційність, з якими вона проробляла ці рухи, привели оточуючих в захват. Так народився танець живота. Красиво, але неправда.
Як неправда і те, що танець живота широко використовувався жінками в гаремах, щоб привернути увагу султана і дати йому можливість вибору найкращої.

Усна традиція, передана жінками з покоління в покоління, стверджує, що східний танець стався з техніки, що допомагає жінкам підготувати м'язи живота та малого тазу до дії при пологах. На Близькому Сході молодих дівчаток долучали до танцю живота з раннього віку, тренували їх черевні м'язи в підготовці до народжуваності, так як арабські жінки знали, що треновані черевні м'язи були найкращим механізмом запобігання болю. Що могло бути більш красиво, ніж створити для цього форму танцю?! Протягом періоду вагітності жінки танцювали з іншими жінками у священних церемоніях і готувалися до пологів.

До початку ХХ століття східний танець стає популярним у всьому світі, крім Середнього Сходу. Суворе дотримання Ісламу забороняє жінці бути артисткою, співати чи танцювати. Жінки можуть танцювати тільки в компанії інших жінок (незалежно від стилю танцю) ... Ось така історія ...
Ми ж можемо і повинні користуватися найсильнішої енергетикою цього танцю, який змінює жінку, як зовні, так і внутрішньо, адже під час танцю приходить неповторне задоволення від рухів, радість життя, любов до навколишнього світу.

Дотримуйтесь непростими дорогами східного танцю, і ви самі відкриєте правду його міфів!

У східних формах музики і танцю дуже багато імпровізації. Підкреслюючи плавні дії і скорочення м'язів живота, а також обертання стегнами, східний танець заснований не на певних поєднаннях кроків, як у західних танцях, а на безперервно триваючому русі.

Артистизм на сцені і в житті просто необхідний як елемент творчості, мобільності, гнучкості, спритності й як захист від негативних маніпуляцій на всіх рівнях: емоційному, чуттєвому, ментальному, астральному - це як мімікрія у тваринному світі, яка допомагає видами виживати.

Артистизм - що це? Це мистецтво перевтілення, тобто усвідомленого переходу з одного стану в інший. Адже коли ми беремо роль будь-яку, що б її якнайкраще донести до глядача або учасника гри, що ми повинні зробити? Ми повинні повністю перевтілитися в той або того, чию роль ми вибираємо. І тільки коли ми зсередини відчуємо себе як об'єкт нашої гри ті відчуття, переживання по справжньому, тільки тоді глядач або учасник нам повірить. АРТИСТИЗМ НА СЦЕНІ ЦЕ ТЕЖ, ЩО І В ЖИТТІ.

Окрім того, ви можете купити сережки зі срібла на http://copybrand.com.ua/category/earrings/, і тоді ваш образ стане дійсно казковим. Цей аксессуар зробить також його ще більш чарівним та жіночним.