Свято степа в США - данина поваги легендарному танцю

Tags :

Чечітка популярна в багатьох країнах світу , але в ранг культового напрямки танець увійшов тільки в Сполучених Штатах Америки.

Про це говорить не тільки найбільше число феноменальних виконавців, що виступали в країні протягом минулого століття. Мабуть, найяскравішим підтвердженням великої любові американського суспільства до цього танцю виражається у святковому дні , присвяченому степу і всім його шанувальникам.

Для жителів Сполучених Штатів Америки 25 травня став святковим днем. У 2013 році в це число за традицією пройшло святкуванням дня степа . Причому для американців це не проста формальність , свято широко відзначають . Цього року перші концерти присвячені прийдешньому національного дня степа почалися в Нью - Йорку. Саме тут відбувся концерт « Tap Extravaganza - Queens ». Заходи організував Кобі Наріта , а в шоу взяли участь ряд відомих виконавців степа , приїхали з усього світу . Серед учасників можна відзначити Дормешіа Сумбрі Едвардса , Мічела Лермана , Джейсона Сміта і так далі. Далеко не всі імена широко відомі в нашій країні , але це пов'язано із загубленими традиціями чечітки . Адже сьогодні в Росії не так багато видатних виконавців , як це було ще в минулому сторіччі .

Подвійне свято
25 травня 2013 відбувся подвійний ювілей , значущий для всіх шанувальників чечітки . По-перше , пройшло 45 років з моменту призначення конгресом США національного свята степа , по-друге , пройшло 135 років з моменту народження одного з основоположників танцювального напрямку Білла Робінсона . Цього року святкування ювілею проводиться особливо широко , святкування почалися 11 травня, а останні заходи пройшли 26 травня.