Стрип пластика (стриптиз) і фітнес

Tags :

Стрип пластика (erotic dance, еротичний танець) - щось чуттєве, чарівне, що подається належним чином.

Навіть якщо танець триває не дуже довго, кілька хвилин, то в разі якщо танцівниця знає як потрібно рухати своїм тілом, може зародити вогонь і розпалити атмосферу!

Можливо, ви завжди таємно захоплювалися легкістю, з якою професіонали виконують це танець і задавалися питанням, у чому секрет успіх, таємниця. Спочатку цим двигуном може бути бажання виділиться, привернути до себе увагу протилежної статі, і просто заводиться від того що на них дивляться. Також це може вносити 'родзинку' в особисті, домашні відносини. Але зараз ми не про це ...

Можливо, ви здогадуєтеся, що між стрип танцем і фітнес тренуваннями є певний взаємозв'язок. Будьте впевнені, що дівчата, які танцюють еротичні танці, не з проста є володарками розкішних, підтягнуті тіл, що привертають увагу, тому на заняттях цими видами танцем ви повинні будете набагато поліпшити свій м'язовий тонус, привести в порядок всі кінцівки і позбавиться від надлишків ... А також дізнатися про м'язи вашого тіла, про існування яких ви навіть не здогадувалися ...

Танець стриптизу іноді розцінюється як 'sinful', тобто зваблива жіноча природа і танець зливаються воєдино. І в ньому немає нічого незаконного, аморального чи аморального. На перший план виходить витончене мистецтво володіння своїм тілом в такт музиці.

Ви можете думати, що танцювальна стрип пластика дається з великими труднощами і у вас не вийде ... Але це не так! З невеликою практикою і посвятою в цей чудовий танець ви оволодієте ним в мить ока! Більш того, на уроках, дивлячись в дзеркало і звиваючись під музику ви й не помітити як швидко ви знайдете необхідну фізичну форму, підтягніть руки, ноги, сідниць, відновіть загальний тонус тіла, не вдаючись до виснажливим і нудним спортивних тренувань (фітнесу).

Ви отримаєте струнке тіло, грацію, опануєте мистецтву танцю зваблювання і знайдете упевненість на кожен день!