Що таке Сучасний Танець

Tags :

Сучасний Танець - це танець, в якому людина і її душа через рухи, вільно висловлюють свої почуття, емоції, переживання та прагнення, без яких або рамок і обмежень.

Сучасний танець - це з'єднання могутності душі і досконалості тіла, а краще виконання сучасного танцю - це досконале володіння власним тілом і здатність з його допомогою виразити будь-який рух своєї душі, відтінки почуттів, свої думки і переживання, так що тебе будуть розуміти мільйони, і відчувати те, що відчуваєш ти, танцюючи на сцені. Навіть за тисячу кілометрів дивлячись танець по телевізору.

Найкращий сучасний танець - це ще й абсолютне злиття з музикою, адже саме вона дає танцю його Дух, а гарний танцюрист своїм тілом, своєю енергією цю музику грає так, як ніби він її джерело.

При цьому сучасний танець, хоч і може бути абсолютно вільним і непередбачуваним, але він не повинен бути позбавлений естетики рухів, і прямування певним законам. Яким має бути рух або положення тіла, щоб це було естетично красиво і гідно, і щоб те чи інше «па» не сприймалося кострубато, незграбно, важко або навіть бридко.