Що таке контра танець

Tags :

Контра танець-це форма народних танців, в яких пари танцюють у дві шеренги, обличчям один до другу.

Контра танцюристи виконують послідовність цифр, одночасно просуваючись вгору і вниз по лінії, повторюючи послідовності з іншими партнерами. Під час сесії contra танцю, кожна пара буде танцювати з будь-якої іншої парой.Жівая музика, як правило, супроводжує contra танці, часто очолюється скрипкою.

Контрданс - популярний стиль танцю, в якому група людей виконує послідовність кроків в унісон, не стикаючись один з одним в рядах.Танцори, як правило, мають серію рядків у середині танцпола.Сторона лінії танцю включає в себе безліч простих танцювальних рухів в декількох різних комбінаціях . Багато комбінації, використовуються в одному танці і використовуються в інших, так як тільки ви дізнаєтеся, зокрема, лінії танцю, інші, може бути, вам стане легше вчитися танцювати.

Contra-вельми випадковий тип соціального танца.Не потрібно спеціальних костюмів, але рекомендується зручна обувь.Танци контра, надають великі аеробні треніровкі.Сущестуют різні типи танцю, такі, як «сім'я» і «традиційні» танци.Семейние contra танці - сімейне орієнтоване захід , з великою кількістю маленьких дітей і в спрощеній формі танцю. Традиційний контрас, це можливість танцювати більш старшим танцюристам і, як правило, трохи менше, ніж аеробіка в сучасних видах танцю.

Хоча більшість рухів у танці контрданс починаються з ніг, іноді включаються жести.Ногі в танці роблять більшу частину роботи, танцюристи зазвичай тримають тіло у вертикальному, розслабленому положеніі.Женщіни, як правило, танцюють по лінії танцю, тримаючи свої руки в кулаках на рівні талії , в той час як чоловіки часто вважають за краще лінії танцю з руками в кишенях або відпочивають на їх поясах. Багато людей насолоджуються розслаблюючою природою контрданс танцю. Тому що танцюристи самостійно рухаються під музику, стресових ситуацій в пошуку партнера не існує. Танцюристи контрданс вміють відпочивати і веселитися, поряд з вибором веселою, запальною музики.

Контра танець-це весело і йому легко научіться.Даже якщо ви ніколи не танцювали раніше, контра танець, ймовірно, вам доведеться по душі. Він легкий для початківців, щоб слідувати разом, оскільки танцюють всі вместе.Людям всіх віків пропонується взяти участь в contra танцях, так як вони забезпечують сімейний досвід.