Розвиток танго

Tags :

Танго виникло наприкінці 19 сторіччя в бідних районах Буенос-Айреса.

Тут, в будинках, де жило багато людей, зустрілися культури всіх країн світу. Сюди приїжджали солдати, яким набридло воювати, злиденні селяни, нащадки негрів-рабов, іммігранти, що приїхали з європейських країн. Більшість людей, які прибули сюди, були чоловіки. Будучи самотніми в чужій країні, вони йшли в портові бари та публічні будинки. Національні мелодії перемішувалися, і так з'являлися звуки танго. На початку виникли танець і музика. Вірші виникли пізніше.

Поступово танго стало улюбленим танцем робочих Буенос-Айреса. На початку 20 століття до неповторного хриплуватий звуку, видаваному Бандонеон, додалося звучання флейти, скрипки і гітари. Виникли оркестри, які виконували танго. Воно дуже швидко ставало популярним, і лише люди з вищого світу не брали танго.

На початку 20 століття танго виникло і в європейських країнах. Воно вперше зазвучало в Парижі і справила справжній фурор. Одні відразу його полюбили, а іншим воно не сподобалося. Популярність цього танцю неможливо було зупинити ніякими засобами. Лише кайзер Німеччини Вільгельм зумів накласти заборону на цей танець. Але жителі інших європейських країн полюбили танго. Коли танго стало популярним у Європі, його визнало вищу аргентинське суспільство.

Завдяки записам на платівках, танго набуло безліч шанувальників. У 1917 році ні кому невідомий співак, якого звуть Карлос Гардель, записав на платівку танго «Mi Noche Triste». Незабаром Карлос став першою зіркою танго, і його спів почули не тільки на батьківщині, але і у всьому світі.
У 40-і роки 20 століття танго було супер популярним. Коли в Аргентині було встановлено військова диктатура, танго весь час переслідували, і багато десятиліть воно було заборонено. У 60-і роки, зіткнувшись з новими формами поп-музики, танго перейшло до «класики». Молодому поколінню подобалися нові течії в музиці, хоча більшість школярів вчили вірші танго. Музикант Астора П'яццоли воскресив танго. Він виріс на джазі і класики, він робив нові динамічні аранжування ретро мелодій. Танго стало популярним у всіх країнах світу, виникла спеціальна короткохвильова радіостанція «Танго» і шоу на телебаченні «Тодо Танго». В американських і європейських театрах тріумфально виступав з гастролями ансамбль «Аргентинське танго».

В останні 10 років можна помітити збільшення популярності аргентинського танго. Танго-клуби з'являються повсюдно. Танцюристи з різних країн світу кожен день, з року в рік, збираються разом, щоб танцювати, побачити, почути музику і просто поговорити про танго.

Домашние животные являются нашими лучшими друзьями, и поэтому мы должны заботиться о них. Именно поэтому мы должны покупать зоотовары для домашних животных, которые будут нравиться нашим любимцам. Помните, что правильное питание, уход за домашними питомцами будет вам вернется в их любви и преданности.