Ритмічність ТАНЦІ (МАСОВІ фокстрот і квікстеп)

Tags :

Ритмічні танці - назву, надану певному типу танців, які зазвичай виконуються в переповненому танцювальному залі.

Звичайно, вони існують вже багато років, їх часто називають «танці в тисняві». Серед постатей, які використовуються в танцях цього типу, немає жодної нової, вони лише були стандартизовані в якості керівництва для кандидатів на участь в аматорських змаганнях.

Слід зауважити, що багато схожі фігури описані в розділі «Квікстеп» даної книги, однак тепер не потрібно намагатися дотримуватися суворих правил вирівнювання, які настільки необхідні в цьому танці. Дуже часто фігури доводиться виконувати, використовуючи мінімум рухів і практично без переміщення вперед; тому бажано попрактикуватися у виконанні таких фігур, як натуральний півот і зворотний шассе-поворот на майданчику у формі квадрата, взагалі не переміщаючись уздовж приміщення.

Сегодня очень популярной стала услуга аренда авто Киев. Именно благодаря ей вы можете на предпочитаемое время стать владельцев авто, которое выберите сами среди множества моделей. Теперь можно не покупать каждый год-два новую машину, а просто заказывать авто в аренду на любой вкус хоть ежедневно.

Для цих фігур найбільш важлива манера вираження ритму, оскільки виконання набору основних фігур при повній відсутності руху і обертання корпусу може здатися дуже нудним. Досвідчений танцюрист з вродженим почуттям ритму виконує фігури за допомогою різних типів ритму. Чи не найбільш популярним і, можливо, найпростішим у вивченні для новачків є чарльстон; сприйняття цього витонченого ритму дуже важливо, якщо танцюрист прагне повністю опанувати ритмічними танцями. Чарльстон можна вивчити досить швидко, якщо потренуватися на наступних вправах:

Почніть, поставивши стопи разом, коліна трохи розслаблені.

Рахунок

  • Зробіть невеликий бічний крок ЛЗ - коліна прямі. 1
  • Розслабте трохи коліна. 2
  • Закрийте ПС до ЛЗ без переносу ваги тіла - коліна прямі. 3
  • Розслабте трохи коліна. 4
  • Зробіть невеликий бічний крок ПС - коліна прямі. 1
  • Трохи розслабте коліна. 2
  • Закрийте ЛЗ до ПС без переносу ваги тіла. 3
  • Розслабте трохи коліна. 4 Потім зробіть крок у бік ЛЗ і повторіть.

Попрактиковавшись у виконанні цього руху, танцюрист повинен приділяти трохи більше часу 1-й і 3-й частці в кожному такті. Таким чином бічний крок і закриття будуть витримуватися достатньо твердо, а послідовне розслаблення колін виконуватися досить різко. Якщо цього не зробити, виникне завзяте прагнення згинати їх кожного разу при виконанні кроку в бік.

Після освоєння ритму чарльстону ці рухи слід виконувати значно м'якше, оскільки використовувати уривчасті (або стаккато) руху чальстона в ритмічних танцях - не найкращий спосіб. При використанні чарльсона в якості прогресивної фігури слід по черзі виводити ПС вперед, а ЛС - в сторону.

Підвищення та зниження. У ритмічних танцях підвищення не застосовуються, замість цього використовується розслаблення і напруга колін.

Наведемо стандартні фігури як для швидких, так і для повільних ритмічних танців разом з невеликими зауваженнями щодо їх застосування.