Ragga Dancehall (Рагга ДенсХолл)

Tags :

Dancehall з'явився на Ямайці в 70-х роках 20-го століття.

Популярним він став у 80-х роках, а широку популярність у світі придбав вже в 90-ті роки 20-го століття. Стиль Dancehall являє собою новий розвиток музики Reggae (реггі): ритм набагато швидше і супроводжується барабанами та іншими інструментами, а також грою DJ і їх вокалом. З ростом його популярності на Ямайці, його стали постійно грати на вечірках під відкритим небом - звідси і пішла назва.

Музика Dancehall додала енергетику в звичну музику Ямайки, і танець на вечірках став більш енергійним. Багато руху, які зараз використовують Hip-Hop виконавці у відеокліпах, були взяті з базових рухів Dancehall ( Hot Fuk, Tek Weh Yuhself,The Myspace, The Bogle, Heel-Toe, Blazay-Blazay, Like Glue, Pon de replay, Pon the River, Beyonce Wine, Gully Creepa, Pon the Bank, Signal the plane, Drive By, Shovel It, To Di World, Dutty Wine, Scooby Doo, Spongebob, Nuh Linga, Willie Bounce, Whine Up, Boosie Bounce, Summer Bounce, Santa Bounce, Sweep, Daggering ...)

Цей стиль сформував свою культуру, де зливаються музика, ритм і танок. Dancehall - це стиль життя для багатьох людей у Південній Америці, невід'ємна частина життя на Ямайці, що виражається в одязі, манері поведінки і навіть релігійних упередженнях. Танцювальний конкурс Dancehall Queen пройшов шлях від локального шоу до міжнародного феномена і проводиться вже більше 20 років більш ніж в 100 країнах світу. В кінці 2009 року він вперше відбувся і в Росії.

На сьогоднішній день кондиціонери - це необхідна техніка майже в кожному домі. Саме завдяки йому ви можете врятуватися від літньої спеки та зігрітися холодною зимою. Встановивши кондиціонер, ви зробите свій будинок більш комфортним, а життя кращим.