Про танці в цілому

Tags :

В нашому тілі всі емоції, як позитивні, так і негативні відображаються в тілі, як у дзеркалі.

Наше тіло знає і пам'ятає всі переживання душі, і постійно стримуваний, заганяйте всередину негатив отруює організм не гірше токсичних речовин. Через постійне жорсткого контролю порушується, а іноді і повністю втрачається контакт з тілом, і ми перестаємо сприймати імпульси і сигнали, які воно нам посилає, в тому числі і через емоції. Це призводить до різних захворювань, гіподинамії, стресів, депресії, нерозуміння і неприйняття себе самого і оточуючих.

Бальні танці - універсальний засіб загального розвитку людини. Вони позбавляють від скутості і роблять поведінка більш природним; розвивають почуття ритму, координацію рухів; покращують сприйняття краси і гармонії; сприяють усуненню непевності і страхів; розвивають чутливість по відношенню до інших людей; розширюють кругозір і естетичний смак; розвивають сприйняття і асоціативне мислення.

Заняття бальними танцями дають можливість знайти згоду з власним тілом і висловити почуття мовою рухів, що сприяє збереженню здоров'я і душевної рівноваги. Наприклад, Вільгельм Рейх, знаменитий психотерапевт, писав: «Не важливо, як рухається людина, найголовніше - що він при цьому відчуває». Концепція Рейху будувалася на тому, що пригнічені емоції збираються в тілі в особливих зонах -
патернах, з яких формується так званий психофізичний панцир.

Танець дозволяє не тільки досить точно виявити ці ділянки, а й розбити емоційні кайдани, скинути напругу через фізичні руху.

Європейські танці формують правильну поставу і гарну фігуру. Крім того ці танці сприяють прояву поваги, чуйності й ніжності між чоловіком і жінкою танцюючими в парі. Проявляються стану натхнення і височини.

Танго - зміцнює прес, посилює м'язову систему взагалі, покращує розтяжку, підвищує пластичність, розвиває координацію рухів і відчуття ритму. Танго - танець вогню любові.

На сегодняшний день многие хотят купить планшет с GPS, который предлагает множество возможностей и функций. С таким планшетом можно значительно облегчить различные задачи, включая и езду на автомобиле по неведомым дорогам.