Причини, щоб навчиться танцювати сучасний джайв.

Tags :

Якщо ви схожі на більшість людей, то в якийсь момент часу вашого життя, ви, напевно, хотіли б, щоб ви могли танцювати тільки для задоволення і творчества.

Якщо ви хлопець і подумки впевнено рухаєтесь по танцпол, а може навіть і провідний партнер в приємному танце.Ілі, може бути, ви мрієте про класно смотрящих в танці, і, ваші друзі і глядачі дивляться на вас із захопленням, як ви легко танцюєте під класичні пісні і в клубі обраних з однаковою легкістю.

Ви, можливо, спостерігали за іншими партнерами в танці на вечірці, в клубі або на громадському подію, і подумали: «я хочу, щоб я міг танцювати також.» Якщо ви дама, ви можете любити подумки великі відриви на танцполі, і було б непогано, щоб був партнер у танці, а не танцювати поодинці ще раз.

Для деяких новий рік - чудова можливість втілити якусь речовину, ті ж сни, і вони це сделалі.Но для багатьох інших, зокрема, хлопців, занадто часто сон задньому сидінні займає весь час, щоб були такі думки:

  • Я не вмію танцювати
  • У мене дві ліві ноги
  • Немає шляху, через який я міг би танцювати
  • Я буду виглядати смішним на танцполі
  • Я б зробив так багато помилок
  • Я не можу танцювати в такт
  • Я дивлюся Доркі на танцполі
  • Я ніколи не зможу навчитися так танцювати

І так далі.

Велика новина

Доброю новиною є те, що сьогодні є багато способів, ніж коли-небудь, щоб навчитися танцевать.Ви можете піти в офіційну групу уроків, які навчають танцювати з плином времені.В можете взяти приватні уроки танців і отримати навчання один на один, дороге задоволення , але дуже еффектівное.Ви навіть можете перевірити танцювальні рухи онлайн з відео.А так як ви будете танцювати, то це відмінний спосіб підтримувати себе у формі і підтримувати гарне здоров'я, щоб встановити цей для себя.Не дивуйтеся, якщо виявите, що ви можете оволодіти фактичним танцем і в більш короткі терміни, ніж ви можете собі уявити.

Одна з кращих речей яку ви можете зробити, як нова танцівниця, це поучаствовать у семінарах для начінающіх.Ви можете знайти танцювальні заняття для всіх рівнів подготовкі.Ви хочете зовсім нових партнерів для танцю або соціальні танці? Тоді варто розглянути семінар для початківців з сучасного танцю джайв.Всего за 4 години, ви зможете істотно змінити ваше життя.

Так, що ж це таке сучасний джайв?

Сучасні танці джайв - це один з найпростіших партнерських форм танцю, щоб його узнать.Он спирається на багато форми танцю, в тому числі сальса, бальні танці, меренге і менш формальні, які перетворюють його у відмінний введення в партнерський танець для начінающіх.Современние танці джайв мають великий вплив в Англії, Австралії, Нової Зеландії і Франції, де він був популярним починаючи з кінця 1980-х годов.В час навчання, яке займає деякий час, ви отримаєте нові навикі.Современние танці джайв викладаються в класах а означає, що чоловіки і жінки можуть навчиться танцювати досить грамотно протягом 6 місяців, а іноді, і за менший час, яких нибудь 6-8 тижнів.

Семінари для початківців танцювати сучасний джайв, є інтенсивні невеликі групи семінарів, націлені на чоловіків і жінок, які хотіли б навчитися танцювати, навіть якщо може бути, ніколи й не танцювали раньше.По порівнянні з багатьма іншими танцями, сучасний джайв займає набагато менше часу, щоб його дізнатися, тому що, на відміну від багатьох формальних танців, таких, як бальний танець або сальса, увага зосереджена не про те, куди поставити ногу, а більше часу застосовують на вивчення основних рухів і верхньої частини тіла.

Чому новачкові в танці, потрібно поступити в клас, і чи зможете ви навчитися танцювати з плином часу?

Ось 7 причин, чому, новачкові в танці варто задуматися

1.Новічок відвідуючий семінари, фактично скорочує час на навчання танцю

Ви почнете будувати свій танець раньше.Ви витрачаєте менше часу на занепокоєння про основи роботи в класі, а може замість цього, скористаєтеся вашим стрибком вперед.Ви зможете зосередитися дійсно на танці набагато раніше, і це збільшить ваше насолоду, яку, в свою чергу, збільшить вашу впевненість у собі.

2.Семінар-це зовсім інша динаміка для урочистого вечора, ніж танцювальний клас

Семінари для початківців вивчати сучасний джайв, як правило невелика група й інтенсивні сессіі.Ето означає, що ви, як правило, отримуєте більше уваги з боку інструктора, ніж ви б ходили щотижня в групу в клас, яка, як правило, має набагато більше людей .

3.Потому що семінар орієнтований на молодих танцюристів, де ви дізнаєтеся основні танцювальні рухи

Повторення, практика і ув'язки окремих рухів, є центральними для семінару і суттєво важливі для зміцнення довіри і танцювального мастерства.І це дуже добре, щоб побачити танцюристів виконують кричущі руху, які іноді призводять в зневіру початківців, якщо це все, що вони бачать. У деяких випадках це може насправді зробити початківців думати, що танці-це неможливе завдання. Це нереально, щоб перейти від нуля до експерта в короткий час, але це цілком досяжно, щоб навчитися партнерського соціального танцю всього за кілька тижнів або навіть часов.Помніте, що кожен танцюрист практики поліпшується з плином часу, і великі танцівниці брали регулярні семінари для себе , щоб удосконалювати свій танець.

4.Каждий людина на семінарі сучасного джайву для початківців, щоб дізнатися щось нове

В якості танцюристів, ми завжди обучаемся.Как і все в житті завжди є кращі танцюристи, ніж ви, які гарні тим, що ви можете у них научіться.Когда справа доходить до танців, вчинення помилок-це процес навчання, так що в майстерні ви знайдете, то що вам рекомендується, щоб сміятися над вашими помилками і рухатися далі.

5. Хочете працювати над деякими особливостями?

Як початківець танцюрист ви, можливо, захочете працювати на конкретний аспект вашої танцю, поліпшити вашу спину (якщо ви дама) або дізнатися, як провести (якщо ти хлопець). Хлопці, може ви хочете дізнатися, як зробити впевнено перехід з одного переходу до іншого , або ви побачили новий крок, якому ви хотіли б научіться.Все, що ви хочете вивчити або удосконалити, на семінарах для початківців, є відмінним способом для досягнення ваших цілей за кілька годин з групою однодумців.

6. Це весело!

Всі сучасні джайв танцювальні заняття націлені на веселий характер при навчанні - семінари призначені для веселого ума.І то що ви вчитеся танцювати з різними людьми, це і є розробка нових дружніх відносин у танці для регулярних соціальних заходів, соціальний аспект є невід'ємною частиною сучасного джайв танцю . Так приведіть ваше почуття гумору в майстерню, щоб відмінно провести час, потанцювати під вашу улюблену музику.

7. Семінар робить чудеса для вашої довіри

Гості покинуть семінар сучасного джайву, якщо вони насправді вміють танцювати, принаймні 5 шагов.Ето може звучати дивно, але це правда.Конечно, будуйте на цій здатності якщо ви хочете йти на заняття, щоб зміцнити ваше обученіе.Еслі ви будете будувати свої танцювальні вміння через уроки і в танці під фрістайлу (практика) як частини класу всякий раз, коли ви сможете.А коли ви підете, з 4-годинного семінару знаючи, як танцювати, 5 основних початківців рухів, це величезна довіра і це може бути все, що вам потрібно і те що зможе просунути вас на наступний рівень. »Я не можу зупиниться, так, я зможу.»

Семінар-це відмінний спосіб провести виходние.Начінающій танцюрист сучасного джайв танцю, який відвідує семінари які зазвичай тривають 4 години з викладанням, отримує величезну практику за часом (Фристайл) і регулярні перериви.Участнікі семінарів часто відчувають, що час летить, бо вони зосереджені, і, мають гарний настрій.

Якщо ви відчуваєте, що ви не можете танцювати або що ви хотіли б дізнатися і якщо ви втомилися сидіти на стільці на весіллі та інших заходах, або втомилися танцювати на самоті в клубах, ви все тільки виграєте і нічого не втратите, намагаючись освоїти як новачок танець .

Виконуйте заняття, і протягом декількох тижнів ви будете дивуватися, як ви не вірили, що у вас вже не «дві лівих ноги». Ти завжди хотів танцювати, але ніколи не насмілювався? Навчитися танцювати і ваша впевненість на танцполі підвищиться.