Постановка весільного танцю. Що особливо важливо знати

Tags :

Дуже важливо підготувати весільний танець так, щоб він був не тільки ефектний, але і доставив радість нареченому і нареченій.

А для цього, при постановці весільного танцю необхідно врахувати «тисячі дрібниць», як і у випадку, коли вам потрібен тамада на свадьбу Одесса

Весільний танець, мабуть, самий зворушливий момент торжества, він залишає одне з найяскравіших вражень від весільного дня.
До першого танцю новоявлених подружжя увагу гостей завжди щільно прикута, а самі молодята чекають його з трепетом і хвилюванням.
Дуже важливо підготувати весільний танець так, щоб він був не тільки ефектний, але і доставив радість нареченому і нареченій. А для цього, при постановці весільного танцю необхідно врахувати «тисячі дрібниць».

Вибір танцю

Перш за все, треба визначитися з танцем. Це не обов'язково має бути вальс. Зараз в якості свого першого танцю молодята часто вибирають аргентинське танго, румбу, повільний фокстрот і навіть запальну латину. Орієнтуватися треба на свій темперамент, особисті переваги, власний стиль і улюблену музику.
Багато в чому, вибір весільного танцю залежатиме від наряду нареченої. Традиційне широке плаття навряд чи дозволить станцювати танго чи румбу, у всякому разі, виглядати це буде безглуздо і негармонійно. Таке вбрання скоріше підійде для виконання повільного вальсу або віденського вальсу. А ось облягає, струмуюче по стегнах сукню нареченої ідеально виглядатиме при виконанні чуттєвої румби або пристрасного танго. Враховуйте, що широкі весільні сукні змушують в танці тримати дистанцію.
Щоб танець дійсно відбивав історію вашого кохання, обрана музика, безсумнівно, повинна подобатися обом, відповідати вашому характеру і світосприйняттям. Добре, якщо це буде мелодія, пов'язана з загальними приємними спогадами. А для того щоб визначитися зі стилем, варто перед початком постановки весільного танцю подивитися відео інших пар.

Важливий момент: при постановці весільного танцю слід врахувати розмір танцювального майданчика. Очевидно, що приміщення невеликого розміру - це додаткова проблема. У цьому випадку для композиції слід підбирати компактні танцювальні фігури, а рух здійснювати «по квадрату». І навпаки, простора танцювальний майданчик вимагає візуального заповнення, тобто ефектно виглядатиме танець, в якому Вальсова рух йде по великому колу, активно і амплітудно.
Заздалегідь оцініть конфігурацію вашого танцювального залу і розплануйте, де знаходитимуться глядачі, звідки будуть виходити молоді для виконання весільного танцю, де розташовуватимуться оператор і фотограф. Це необхідно, щоб зорієнтувати всі ваші позіровкі і рухи танцю таким чином, щоб вони виконувалися обличчям до публіки.

Скільки потрібно часу для постановки весільного танцю?

На постановку весільного танцю потрібно відвести достатньо багато часу. Мінімум 2-3 тижні і 5-6 занять у досвідченого хореографа. Цей час необхідний для того, щоб домогтися розкутості в танці. Тіло повинне запам'ятати розучені руху і танцювальні фігури і відтворювати їх природно і невимушено. Потрібно відчути свій танець, відпрацювати найбільш важливі моменти, звикнути до музики і ритму. Інакше молодята, відчуваючи хвилювання перед публікою, починають плутатися і збиватися з ритму.

Хореограф

Все-таки, весільний танець - це не тільки подання для гостей, а, в першу чергу, позитивні емоції для самих молодят. Він повинен стати для вас таким же яскравим спогадом, як перша шлюбна ніч. А для того, щоб закласти в нього експресію і почуття, найкраще взяти уроки у хореографа, який спеціалізується з бальних танців, до яких і відносяться вальс, румба, фокстрот і танго.
Досвідчений хореограф оцінить можливості пари, порадить, який весільний танець вибрати, постарається вигідно підкреслити достоїнства партнерів і допоможе налаштуватися. Адже хтось здатний на виконання складних па, а комусь слід віддати перевагу одним і тим же повторюваним рухам.

Невеликий секрет: потрібно вибрати такого педагога для постановки весільного танцю, який буде вам симпатичний, як людина. Тоді він зможе не тільки поставити хореографію, а й допоможе підготуватися психологічно, щоб побороти хвилювання перед публікою. Та й загалом, людина, що викликає симпатію навчить вас танцювати набагато швидше, а сам процес постановки весільного танцю стане захоплюючим і повним вражень заходом. Багато молодят зізнаються, що згадують постановку весільного танцю з великим задоволенням, тому що вона була повна гумору, смішних ляпів, власної недолугості і передвесільній романтики.

Тривалість весільного танцю.

Хореографи рекомендують тривалість весільного танцю обмежити 3-ма хвилинами, щоб у глядачів зберігся ефект першого враження.
І найголовніше - у процесі виступи не зосереджуйтесь на послідовності виконання рухів, а розслабтеся і отримуйте задоволення. Якщо танець буде виконаний з посмішками на обличчях і ніжним увагою один до одного, овації вам забезпечені.