Пілатес

Tags :

Пілатес - це система фізичних вправ , розроблена Джозефом пілатесом .

Ця система відповідає вимогам будь-якого організму. Вправи з нею дозволяють в спокійному темпі розтягнути і зміцнити основні м'язові групи , не забуваючи при цьому і про більш дрібних м'язах. Як і будь-яка інша фізичне навантаження , заняття пілатесом розвиває гнучкість суглобів , еластичність зв'язок , силу і витривалість. Пілатес схожий на лікувальну фізкультуру , відповідно можливість отримання травм зведена до мінімуму.

 

Завдяки вправам пілатесу Ви не тільки зміцните м'язи , але і навчитеся відчувати своє тіло , жити і рухатися в гармонії з самим собою. Метод Пілатеса навчить вас спеціальному диханню , яке управляє кровопостачанням мозку і покращує загальну циркуляцію крові в організмі. Поєднання рухів з правильним диханням - ключ до зміцнення м'язів і хорошому самопочуттю .

Гімнастика пілатес названа на честь її творця - знаменитого німецького спортсмена , тренера і лікаря Джозефа Пілатеса .
Джозеф з народження був слабким і хворобливим дитиною. Ставши ж дорослим , він розробив власну систему вправ і як результат значно досяг успіху в плаванні , гімнастиці і лижах.

Під час Першої світової війни Джозеф працював в англійському госпіталі. За допомогою своєї системи він ставив на ноги навіть тих , хто взагалі не міг рухатися. Головною особливістю методики було дбайливе ставлення до хребта. Тренер і лікар виділив кілька принципів реабілітації - концентрація , рівновагу , дихання , точність , плавність рухів і регулярність .

І в наш час фізіотерапевти рекомендують заняття пілатесом в реабілітаційний період людям, що перенесли травми хребта.

Але це абсолютно не означає , що пілатес , призначений тільки людей після травм , навпаки пілатес ідеальний для людей , які цілі дні проводять за комп'ютером або за кермом , а в кінці дня , по поверненню додому весь вечір сидять на дивані перед телевізором. М'язи реагують на обмежений рух відповідним чином. Невикористання та / або неправильне використання м'язів відбивається на дієздатності всієї мускулатури . Неправильно використовуючи м'язи , особливо негативний вплив ми надаємо на м'язи , які , відповідають за поставу ( стабілізують хребет ) і розташовуються в глибині тіла. Якщо вони ослаблені , їх функцію беруть на себе інші м'язи , викликаючи тим самим м'язовий дисбаланс. Звідси болі в спині , погіршення загального самопочуття і поганий настрій .

Пілатес починаючи з нуля , поступово переучувати тіло , щоб воно знову рухалося правильно . Нервова система неймовірно гнучка і дуже добре вміє пристосовуватися до мінливих умов , перебудовуючись в процесі тренувань .

Пілатес , з його плавними рухами є оптимальним варіантом для зняття напруги і больових відчуттів в спині.

Зараз в усьому світі цією системою вправ захоплюються неймовірну кількість людей. І з кожним роком їх кількість тільки зростає. Шанувальниками пілатеса є навіть такі відомі персони , як Мадонна , Сігурні Уівер , Ніколь Кідман і Шарон Стоун. 

женское белье размеры