Переваги танцю як фітнесу

Tags :

Рух - обов'язкова умова ведення здорового способу життя. Тільки не кажіть, що крутитеся біля плити як білка в колесі або бігаєте по коридорах офісу. Правильний рух, яке веде до оздоровлення, розслабленню психіки і зміцненню м'язів і серця повинно бути усвідомленим.

Але багатьох ще шкільні уроки фізкультури геть відвернули від бажання займатися спортом заради здоров'я. Відмінний вихід у такому разі - заняття танцями. Особливо до вподоби це жінкам, які чутливі до музики і отримують від занять задоволення, підвищуючи настрій.
Зараз чимало студій, де на танцювальну основу покладені руху, розвиваючі певні групи м'язів. Так під керівництвом тренера можна не тільки освоїти руху запальної самби, але і підтягнути сідниці, позбутися целюліту, поліпшити поставу. У таких комплексах добре спалюється жир і зміцнюється серцево-судинна система.

А можна знайти студію, де танцюють саме ті танці, які ви давно мріяли освоїти: самбу, сальсу, рок-н-рол, танець живота і т.п. Таким чином, ви виконаєте давню мрію, забезпечите собі регулярне підвищення настрою і боротьбу зі стресом, а заодно і неодмінно підтягнете м'язи у всіх частинах тіла.
Самотні люди можуть записатися в студію, де танцюють парні танці (танго, вальс і т.п.) і познайомитися з цікавими людьми, знайти нове коло спілкування, завести роман.

Але, мабуть, головна перевага заняття танцями - можливість робити це вдома в будь-який зручний час і під саму улюблену музику. Але щоб такі заняття приносили не тільки радість, а й користь для тіла, потрібно дотримуватися певних правил.
Починати потрібно зі спокійною мелодії, руху під яку дозволять розігріти м'язи. Рухайтеся повільно, по черзі розігріваючи м'язи шиї, плечей, грудей, талії, стегон, ніг. Відчуйте як повільно тягнутися ваші злегка напружені м'язи. Постарайтеся спочатку задіяти окремі частини тіла, а потім тільки поєднуйте різні рухи.

Після цього можна включити більш швидку музику і танцювати, намагаючись задіяти по черзі і разом якомога більше м'язів.
Остання мелодія теж повинна бути повільною, під яку ви розтягнеться розігріті м'язи і заспокоїте пульс. Краще танцювати щодня по 20-30 хвилин.