Одяг та взуття для вуличних танців

Tags :

Твердження, що, виконуючи будь-який танець, танцюрист повинен бути одягнений у відповідному стилі, не вимагає доказів.

Це справедливо по відношенню і до танцюристів вуличних танців. Під вуличними танцями увазі найчастіше стилі hip-hop, RnB, la Style, New Style. У нашій статті піде мова про одяг і взуття, яка буде найбільш гармонійно виглядати на виконавцях цих видів танців.

Одяг для вуличних танців, як повідомляє https://leboutique.com, за невеликим винятком підпадає під стиль унісекс, а значить однаково добре підходить і юнакам, і дівчатам.

Отже, на голову надягаємо бейсболки, кепки або налобні пов'язки в класичному варіанті або задом наперед, як вам більше йде. Ще один варіант - шапочки, бандани, платки. Їх зручно пов'язувати на голову, а також на шию, руки і зап'ястя. Якщо вам категорично не подобаються всі вищеперелічені варіанти, на довгому волоссі заплетіть кілька афроамериканських кісок.

На корпус краще надягти балахон або футболку з капюшоном. Ви будете в стилі, якщо вони будуть на пару розмірів більше, ніж ваші звичайні речі. Якщо ви віддаєте перевагу тренуватися в майці або топі, то на руки надіньте напульсники, щоб руки не були голими. Ефектні напульсники будуть підкреслювати кожен ваш рух, а при нагоді ви зможете протерти ними піт з лиця.

На ноги краще одягти широкі, на пару розмірів більше, тренувальні, мішкуваті штани. Буде краще, якщо вони будуть виконані з бавовни. Як варіант - величезні шорти, які обов'язково повинні бути нижче коліна. Відмінно впишуться в стиль штани кольору «хакі» або камуфляжні штани. Правда, в таких штанах не так зручно танцювати.