Могильов привітав кримських танцюристів, які завоювали Кубок Європи

Tags :

Сьогодні Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов привітав Юрія Петрова і Яну Кожухар з перемогою на змаганнях зі спортивних танців у Судаку.

У заході також брали участь народний депутат України, президент Всеукраїнської федерації спортивних танців Борис Дейч, міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталіна Дзоз, тренер з танцювального спорту Наталія Паша.

Вітаючи чемпіонів, Анатолій Могильов зазначив, що своєю перемогою спортсмени вивели Крим на високий європейський рівень. «Тому вам честь і хвала. Я думаю, що весь Крим буде пишатися тим, що нашим хлопцям вдалося так красиво виступити », - додав прем'єр.

У свою чергу Борис Дейч зазначив, що федерація йшла до цієї перемоги багато років, була надія на те, що допоможуть рідні стіни. За його словами, незважаючи на жорстку конкуренцію, кримським спортсменам вдалося обійти сильних суперників з Італії та Німеччини.

Так, за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високу професійну майстерність і перемогу на змаганнях за Кубок Європи зі спортивних танців чемпіонам присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту АРК». Переможці також отримали в подарунок картину із зображенням Судака, міста, де і була завойована перемога.

Нагадаємо, 16-20 червня в Судаку проходив ХIV Міжнародний танцювальний форум «Великий шовковий шлях-2012». 16 червня в рамках форуму відбувся офіційний Кубок Європи з танцювального спорту в категорії дорослі (WDSF European Cup ST). У ньому взяли участь спортсмени з 25 країн Європи. Згідно з правилами Всесвітньої федерації танцювального спорту, кожну країну представляла одна танцювальна пара. Оцінювали виступи професійні судді з 9 країн світу.

Переможцями стали кримчани - Яна Кожухар і Юрій Петров, яких привітав Президент України Віктор Янукович. Він висловив особливу подяку тим, хто докладає багато зусиль для підтримки юних талантів та розвитку спорту в Україні.