Хто створює танці зіркам

Tags :

Марті Куделка та Едді Моралес ( Marty Kudelka, Eddie Morales ) ставлять номери і танцюють для зірок, число яких в довжину більше, ніж пробки на головних магістралях Лондона.

Нещодавно за їх допомогою вибився в люди Джастін Тімберлейк. Folu Merriman - Johnson вивідує, як докотилися вони до такого життя.

« О боже ! » - Кричить вона. « Він чудовий ! » - « Хто ? » - « Джастін Тімберлейк, звичайно ! » Вона відповідає мені, а на обличчі - гримаса відрази. «Він танцює так м'яко, так кльово. Він неможливий! » - Каже вона з такою інтонацією, ніби про це зобов'язаний знати весь світ, і захоплення в її голосі зациклює. Я терпляче чекаю моменту, коли потраплю на останній вечір його британського туру, а разом зі мною набагато менш терпляче чекають тінейджерки, і у них тільки дві теми для обговорення : « Джастін - найсексуальніший чоловік на планеті » і « Джастін - найкращий танцюрист » на сценах цієї планети. Одна лише згадка про його хореографа Марті Куделко або танцюристі Едді Моралес зіб'є їх столку. Вони не знають цих людей. А ці люди якраз і відповідальні за запаморочливий зліт Джастіна під зірки. Вони вийшли з BLOC, одного з наймолодших і великих танцювальних агентств США, в реєстрах якого - еліта професійних танцюристів і хореографів.

Марті Куделко найкраще описати як хореографа, який любить танцювати. « Туди, де я зараз, привела мене моя хореографія. Напевно, є танцюристи краще за мене, але я знаю, що те, що я пропоную, дає мені переваги » - говорить він. На танці Марті підсів дуже рано - у вісім, якщо бути точним. «Я дивився фільми типу« Breakin ' »і« Beat Street »і просто копіював їх. Ще до того, як дізнався, що це брейк ». Марті вважає, що танець був у його крові завжди. «Я завжди знав, що можу танцювати, але від танцю мене віддаляли інші спортивні справи. Втім, я повернувся ».

Талант Марті привів його на перший танцювальний кастинг для співака Tyrese. З цього кастингу взяли на тур тільки однієї людини - Марті. «Після того, як я отримав цю роботу, я пішов і обзавівся агентом. Все інше - комбінація важкої роботи і везіння ». Якщо Марті - це хореограф, який любить танцювати, то Едді Моралеса можна описати тільки як танцюриста, який любить займатися постановками. До того, як танець прийшов в його життя, він хотів стати другим Семмі Созой і грати в Major League Baseball. «Я був казковим бейсболістом. Ну так, я завжди танцював, але ніколи не думав про це як про кар'єру. Крім бейсболу я не знав нічого » - говорить Едді. Його бруклінський акцент спотворює кожне слово, яке він вимовляє.

Життя Едді змінилася, коли автобусна аварія вкрутила йому чотири гвинти в кісточку і назавжди замовила вхід в змагальний бейсбол. Але Едді відкрив для себе танець. І побив докторів, коли спростував їх думки про те, що ніколи не зможе більше ходити, а якщо і зможе, то ледве-ледве.

« Танцювання допомогло мені відновитися після нещасного випадку; мені здається, в глибині серця я завжди був танцюристом, хоча і відпирався. Я подивився відео Джанет Джексон на пісню « If »... воно в мені щось розбудило. Тоді я зрозумів, що хочу танцювати, і танець став моєю пристрастю ». Марті і Едді давно знали один одного, тому що іноді зустрічалися по роботі. Дружба ж зав'язалася під час туру « All for You » Джанет Джексон у 2001-2002 роках. Марті був головним хореографом і розповів Джанет про Едді. Вона запропонувала того пробу і залишилася задоволена. Едді дозволили поставити частина « Nasty breakdown » одного з її виступів. Коли Марті став хореографом Джастіна Тімберлейка, у нього було одне вільне танцювальне місце, і єдиним претендентом на нього був Едді. Едді вмить зрозумів, яка чудова це для нього можливість. « Кожен танцюрист мріє про одне великому шоу. Наприкінці вісімдесятих - початку дев'яностих у такому шоу можна було виступити у Майкла Джексона, Джанет Джексон, Мадонни і Принца. Танець для Джастіна - моє велике шоу. Воно хвилює мене більше, ніж шоу для Джанет ».

Хоча Марті і Едді постійно працюють один з одним, стилі їх представляють собою чи не повну протилежність. Марті танцює розслаблено- но- гостро і нагадує Майкла Джексона в « Smooth Criminal », а стиль Едді набагато більш енергійний і еклектичний. У танцювання Едді поєднане що тільки можна - афро, джаз, балет... Незважаючи на те, що Едді танцює масштабно і вкрай активно, він ідеально точний у рухах. Марті каже про свій стиль : «Я люблю дивитися на всі танці ; балет, чечітка, модерн, джаз, Поппінг... все це надихає мене. Моя хореографія багато в чому заснована на пісні, для якої я її роблю ; танець і пісня співіснують, я їх не розділяю. Можу зв'язати рух зі словами, з мелодією, з барабанами, з чим завгодно ».

Тісна робота з артистами, які можуть і не бути танцюристами за природою, дуже засмучує Марті і Едді. Часто трапляється, що номер створюється креативним хореографом лише для того, щоб приховати невміння артиста танцювати. «Іноді це перетворюється на проблему ; я маю на увазі те, що треба міняти хореографію, тому що артист - твій бос. Хоча для Джастіна я ніколи нічого не міняв, він дає мені повну свободу творчості, і це величезний плюс » - говорить Марті. Едді і Марті, одні з найбільших фанів Джастіна, дуже його поважають - навіть більше, ніж кричущі тінейджерки з концерту. Вони непохитно вірять в нього і вдячні за можливості, які Джастін їм надає. Чому ? Легко зрозуміти, подивившись шоу. Ця суміш чудових номерів - не тільки доказ таланту Джастіна Тімберлейка, а й доказ унікальності хореографії Марті і танцювальної техніки Едді та інших танцюристів. « Джастін може бути гігантом, його здатності до роботи величезні. Він голодний, і цей голод постійно веде його до вдосконалення, і він підштовхує всіх нас до наших меж, тому що у нього є талант показувати нам наші мінуси, і цей талант поєднується в нього зі скромністю » - пояснює Марті. ( На фото : Марті Куделка і Джастін Тімберлейк )

Едді і Марті теж скромні, і обидва вважають за краще не вважати себе причиною слави Джастіна - мовляв, ми тут просто мимо проходимо. Ні, скоріше, вони у Джастіна - шофери.

 Багато людей шукає щодня в інтернеті тексті пісень, які пропонують багато сайтів. Таким чином ві зможете вивчити слова потрібної вам пісні, якою б мовою вона не була б написана.