Хороші танцюристи - хороші коханці

Tags :

Хороші танцюристи - хороші коханці, свідчить опитування

Чоловіки, які знають, як рухатися на танцполі, знають і всі рухи, необхідні в спальні, за даними нового опитування. Опитування 2000 жінок, замовлений Phones 4U, показав, що те, як чоловік танцює, повністю відповідає тому, як він веде себе в ліжку. Більше 80 % опитаних жінок заявили, що існує певний зв'язок, і прекрасні танцюристи, звичайно, здатні на багато що в ліжку. Більше половини визнали, що намагалися вивести чоловіка на танцпол, щоб перевірити його техніку до того, як зробити "рішучий крок".

Секс - експерт Флік Еверетт проаналізувала відповіді, отримані в п'яти містах Великобританії, і уклала, що ті, хто ні на що не здатний на танцполі, навряд чи досягнуть великого успіху в сексі. Яскраві супертанцори - це найгірше, згідно 67 % жінок. "Вони так пишаються своїми рухами, що проведуть в ліжку більше часу, щоб переконатися, що вони добре виглядають, ніж намагаючись принести задоволення партнеру ". Але чоловіки, які сором'язливі на танцполі, так само боязкі в ліжку, за словами 62 % опитаних. " Остерігайтеся хлопця, який переступає з ноги на ногу. Нудний, позбавлений уяви і не надихаючий, він буде ще менш енергійний в ліжку ", - додала Еверетт.

Бальники теж не цінуються в тому, що стосується сексу. Вони вимагають, щоб їх партнер був досконалий, і не очікують меншого, як каже експерт.

В наше время автомобильные новости интересуют многих людей, которые имеют свою машину. Таким образом, они всегда в курсе последних событий в автомобильном мире и на автомобильном рынке.