Хастл (hustle) танець

Tags :

Хочеш знайомитися і фліртувати щовечора?

Іди танцювати хастл! Там ти зустрінеш стільки відкритих і доброзичливих людей, завжди готових до спілкування.

Цей танець з'явився в США в період захоплення диско. А в Росію, за відомою легендою, танець потрапив у 80-ті роки завдяки космополітичним студентам МДУ, які досить швидко перейняли експресивні руху іноземних однокурсників.

В даний час хастл переживає другу хвилю популярності, свідченням тому є численні міжнародні, національні чемпіонати, постійно зростаюче число шкіл, де професіонали навчають даному напрямку. Секрет хастл в його відкритому характері, людина, танцюючий його, розкривається, хастл розташовує до спілкування. Крім того, вікові рамки не обмежують бажаючих займатися цим дивовижним танцем, на танцмайданчику ви можете зустріти як велика кількість студентів, так і людей середнього віку.

Хастл стає популярним нарівні з сальсою, капоейрою і спортивними танцями.

Особливо його поширення помітно в клубах, де число хастл-дансерів зростає з кожним днем. Захопленість хастл можна пояснити. Цей танець дуже легкий для вивчення: через 2-3 місяці занять Ви зможете виступати досить впевнено. Тому вікові критерії або рівень фізичної підготовки тут не важливий. У даному напрямку значну роль відіграє імпровізація, можливості якої безмежні. І наскільки яскравим і цікавим буде танець, залежить повністю від танцюристів. Хастл можна виконувати під будь-яку музику, в будь-якому темпі - така свобода вибору, безумовно, створює хастлу репутацію універсального напряму. Хастл - це танець для знайомств, флірту, для того, щоб люди могли без сорому і інших соціальних забобонів і психологічних затисків спілкуватися і 'рухатися' назустріч один одному.

Якщо Ви ще не впевнені, чи піти на заняття з хастлу, то раджу переглянути фільм 'Брудні танці', де Патрік Суейзі таке витворяє зі своєю партнеркою, саме це і є хастл. Ви вже побігли записуватися? Відмінно, тільки не забудьте врахувати при виборі школи наступні параметри: рівень викладачів, наявність дипломів і нагород, що є показником майстерності виконання, також вивчіть відгуки учнів, що займалися в даному закладі, дізнайтеся про умови занять, про атмосферу в групі. Також Ви можете переглянути в Інтернет відео з тренувань або фрагменти виступів. Після цього ваші сумніви розвіються ...

Хастл нікого не залишить байдужим!