Калланетіка

Tags :

Калланетіка набирає все більшої популярності у всьому світі , нею захоплюються люди різного віку; причому , ця система вправ популярна не тільки серед жінок , а й величезна кількість чоловіків вже оцінило ефективність даної гімнастики.

Не дивлячись на те , що всі вправи в калланетике виконуються повільно і спокійно , м'язи отримують неймовірну навантаження. Калланетіка побудована на чергуванні динамічних і статичних вправ ; позах класичної йоги та розтягування після кожної вправи , мета яких - запобігти м'язові болі і не допустити зайву рельєфність . У калланетике немає різких рухів і стрибків !

Вправи калланетик викликають активність глибоко розташованих м'язових груп , тому швидко починають худнути глибокі ділянки залежалої жирової тканини ( при тривалому статичному навантаженні на м'яз зростає рівень її метаболізму , тобто збільшується швидкість обміну речовин , це набагато ефективніше , ніж при циклічному навантаженні , і що набагато важливіше - за рахунок цього спалюється більша кількість калорій) !
Ви не нарощуєте м'язову масу , Ви приводите тіло з в'ялого стану в природну естетичну форму , відповідну здоровому організму !
Калланетіка допоможе Вам сформувати нову фігуру з бездоганними формами : виправиться постава і зникне остеохондроз , піднімуться груди , стане підтягнутим і плоским живіт , покращиться форма сідниць , Ви самі здивуєтеся , як за короткий термін Ви станете більш гнучкими і підтягнутими. Після занять Ви відчуєте дивну легкість у всьому тілі , так як вправи володіють оздоровчим ефектом .

Калланетіка допоможе Вам досягти результатів , які Ви зможете «виміряти і зважити » вже після декількох занять!

 

культиваторы зирка