Качуча - кубинський танець, що перекочував до Іспанії

Tags :

Танець качуча виник на Кубі в 1803 році, але зараз вважається іспанським танцем.

Цей сольний танець виконується жінками в Андалузії і дуже схожий на болеро. Що примітно - цей жіночий танець має досить рваний темп - іноді вибуховий, іноді спокійний, але більшість часу - все ж темпераментний.

Виповнюється качуча в такті 3/4 або 3/8. Особливо слід відзначити, що фішкою в цьому танці є звуки кастаньєт і вистукування ритму каблуками.

Слово «качуча» складно знайти навіть в старих іспанських словниках. Взагалі, воно має кілька значень: справедливість; птиця; шапочка; маленький човен, і стріли Купідона. По суті, ці «визначення» є описами естетичної якості граціозності танцю і його ніжності.
Історія виникнення танцю пов'язана з ім'ям Фанні Ельсслер (1810-1884). Саме вона популяризувала качучу в США в 1800-х роках. Вона танцювала навіть у Білому домі і так вразила своїм танцем американських конгресменів, що вони пропустили чергове засідання.

Фанні Ельсслер також представила качучу публіці в балетах «Володарка Озера» і «Le Diable Boiteux" або "Хромой Диявол," в 1836 році. Її балетні постановки розглядаються критиками як частина романтичного періоду в історії балету.

Крім дебюту Фанні Ельсслер в 1800-х роках, качуча була також популяризована перед масовою аудиторією піснею "Танцюємо Качуча", яка була написана Гилбертом і Салливаном і виконана Gondoliers. Качуча, яка зараз виповнюється в Андалузії в якості національного танцю, складається з двох частин. Хоча, варто відзначити, що в різних варіаціях танцю може бути додана третя частина. При виконанні Качуча, танцюрист керується строгими правилами, де розписані всі кроки, позиції і руху. І, якщо він виконує все вірно - виходить гарний і граціозний танець.

Уборка в Киеве на сегодняшний день является достаточно популярной услугой, которую предоставляют многие фирмы. Таим образом, воспользовавшись ею, вы сможете сэкономить свое время и силы, что очень важно для большинства успешных людей в столице.