Історія виникнення танцю Вакінг

Tags :

Яскравий і ексцентричний танець Waacking відноситься до категорії сучасних клубних танців, без яких не проходить практично жодна шоу -програма, кліпи і видовищні постановки. Waacking - це не професійна хореографія, це самовираження через танець.

Досить видовищний танець, який користується неймовірною популярністю, включає елементи манірності, впевнені сильні рухи руками, чітко сформовані ( не розмита ) лінії, руху і пози.

Історія появи дивного танцю Waacking настільки ж незвичайна і туманна, як і сам танець, який не має певної постановки. Зародження вакінг прийнято відносити до « сімдесятим ». Саме на початку 1970 на західному узбережжі Лос - Анджелеса з'явилися перші наслідувачі широко відомій актрисі Грети Гарбо. Рухи настільки сподобалися, що досить динамічно стали охоплювати все більшу кількість людей і території. Враховуючи історію становлення танцю, « The Garbo » стало його оригінальною назвою.

Офіційне сучасна назва Waacking ( розмахувати руками) танець знайшов лише після появи професійних виконавців, видовищність постановок яких була високо оцінена глядачами. Спочатку рухи танцю нагадували деякі елементи хіп -хопу, джаз- ф'южн або локінга. Стилізація під фан, далі під диско і остаточно під хаос, наклало свої омі напрямками : LA Style і NYC Style. У першому випадку більш характерні ритмічні барвисті стрибки і стрімкі викиди, у другому - чіткі лінії руху рук.

Танець не диктує свою волю і не обмежує руху. У цьому танці кожен сам вибирає свою роль.