Історія виникнення танцю Реггетон

Tags :

Реггетон - красивий, динамічний, чарівний танець, що з'явився відносно недавно в Пуерто- Ріко і Панамі.

Вперше про Реггетон дізналися в 70 -х роках минулого століття, коли ямайські емігранти привезли з собою новий для США музичний стиль реггі. Запальні мотиви швидко підкорили молодь, однак, влада категорично припиняли розвиток даного музичного напряму. Фривольність, вульгарність і надмірна відвертість танцю не відповідали моральним принципам уряду, тому всі спроби організувати дискотеки для реггетона припинялися поліцією.

Визнання і популярність танець заслужив лише в 90 -х роках, завдяки Герардо Крруета, Dj Playero і Dj Negro, який зумів кардинально змінити думку суспільства. У Пуерто- Ріко в 1995 р. музичний стиль був офіційно визнаний державою як невід'ємна частина сучасної культури країни. Остаточно у всіх країнах світу реггітон був визнаний в 2006 р. Треки Daddy Yankee і Don Omar почали звучати в багатьох нічних клубах і молодіжних дискотеках, де виконувався запальний танець.

Якщо раніше реггітон асоціювався з бідністю, неблагополучних та наркотиками, то сьогодні його шанобливо сприймають всі верстви населення. Його виконують не тільки любителі, а й професійні танцюристи. Проводяться офіційні фестивалі і конкурси, організовані спеціалізовані школи, де можна навчитися навичкам танцю. Незважаючи на те, що особливою популярністю реггітон користується в Америці, побачити його можна на будь-якій сцені або танцполах світу.

А щоб енергії у вас вистачило не лише на один танок, щоб настрій був позитивним, то в цьому допоможе чай улун, який полюбляє багато танцюристів у всьому світі.