Історія локінга

Tags :

Локінга, або як ще його називають Кемпбеллокінг - це танець, який включає в себе оригінальну позицію під назвою « locks » або « замок».

Даний танець був винайдений в нічних клубах Лос - Анджелеса танцюристом Доном Кемпбеллом у далекому 1970 -му році.

Танець молодь сприйняла дуже тепло, і вже через невеликий проміжок часу стиль локінг став, вельми, популярним і навіть модним.

Танцюрист з самого дитинства захоплювався різними танцювальними напрямками. Розвиваючись і стаючи старше, він почав придумувати нові рухи і ритми. Саме завдяки цьому і з'явився танець під назвою локінг. Всі імпровізації не пройшли даром.

Можливо, що даний танець і залишався б улюбленими рухами американської молоді, якби Дон Кемпбелл не прийняв би участь у популярним телешоу « Soul Train ». Танцюристи справили фурор. Всі придумані Доном руху, хлопки руками, « замикаючі » руху і « вказують », сподобалися абсолютно всім, хто був присутній НЕ телешоу. Після такого успіху, і багатьох інших, які завойовував Дон зі своїми танцюристами, локінг став не просто улюбленим танцем мільйонів, а справжнім стилем життя. У 1973 році з'являється вуличний колектив під назвою " Локерс ". Колектив починає гастролювати. У команди був навіть свій власний стиль одягу - це смугасті шкарпетки, підтяжки і капелюхи. Група " The Lockers " була дуже впливовою і динамічно розвивається. Завдяки постійній імпровізації успіх даному стилю танцю був гарантований. До складу групи входили такі танцюристи як Грег Кемпбеллок Джуніор, Слім Робот, рерайті, Тоні Бесіл. Саме ці люди познайомили локінг з миром.

До кінця 70 - х популярність танцю стала поступово згасати, на зміну стали приходити нові стилі і руху, винайдені зовсім іншими танцюристами. Команда " Локерс " розпалася і кожен з танцюристів зайнявся іншою справою. Сам Дон досі вірний своєму танцю, адже локінг зайняв свою нішу, без нього вже складно уявити розвиток сучасної культури танцю.

Особенно востребованной на сегодняшний день стала недвижимость в Эквадоре, на что есть множество причин. К ним можно отнести приемлемую цену, качественное жилье, красивую местность вокруг недвижимости и, конечно же, простоту покупки.