Етніка в амеріканському стилі

Tags :

Тема Сходу вже давно втратила свою колишню привабливість.

Мало хто хоче займатися класичним танцем живота. Необхідно нове віяння, абсолютно новий етнічний стиль.

AmericanTribalStyle (ATS) - танець, що втілює жіночу силу і велич. Цей стиль увібрав в собі всі найкращі елементи і рухи з танцю живота, фламенко і класичних індійських танців. Засновницею ATSaявляется американка, авторка танцювальної групи «FatChanceBellyDance» Кароліна Неріккио.

Тим же АТС відрізняє від інших танців східного напрямку? По-перше, він виконується тільки в групі. Звичайно, бажаючі можуть виступити і сольно, але тоді загубиться вся видовищність дійства.

По-друге, це імпровізація. Танець побудований на системі різних елементів, зв'язок і «ключів» - спеціальних рухів, завдяки яких танцівниці можуть «спілкуватися» під час танцю.

Навіть якщо ви будете танцювати з людьми з різних країн, то напевно ви зможете зрозуміти один одного. І, по-третє, це костюм. Широкі шаровари, пишні спідниці, масивні етнічні прикраси індійських племен Кучі ... Все це створює неповторний образ. Так само важлива зачіска танцівниці. Штучні квіти, стрічки, кіски, брошки, шпильки - все на ваш розсуд.

Не дивлячись на те, що в системі АТСа є ряд суворо обумовлених рухів, ні хто не забороняє вам проявляти фантазію. Різні варіації розстановок, рухів, ключів ... У результаті у вас може вийти зовсім новий продукт під назвою Improvization Tribal Style (ITS).

Останнім часом АТС став особливою користуватися популярність серед жінок. Можливо, це пов'язано з тим, що саме АТС став тим новим віянням, який був так необхідний танцювального світу.

Одной из самых любимы кухонь в наше время является именно итальянская кухня. Ее невероятно вкусные блюда придутся по душе каждому гурману. Попробуйте блюда Италии - и вы поймете, в чем состоит ее главное преимущество!