Єгипетські танці

Tags :

Секрети і таємниці єгипетського танцю описані в багатьох матеріальних документальних джерелах.

Танець вважався прекрасним мистецтвом і виконувався у палацах і храмах. Виконання священного танцю служило методом вираження поваги богам і священнослужителям. Стародавні єгиптяни вбиралися в напівпрозорі облягаючі костюми, силуети яких залишилися запечатані на стінах гробниць.

У початковому виконанні кінетичний танець не відрізняється різноманітністю рухів, а складається з двох складових: руху і кроків. Це була вистава на суд глядачів уміння підсвідомо реагувати на ритм і перетворювати почуті звуки в руху. Домагання атлетів передбачити майстерність танцюристів призвело до появи спортивних акробатичних танців, які вимагали від виконавця сили м'язів, гнучкості та терпіння. Існував також примітивний танець імітації рухів тварин, птахів і явищ природи. Танець, що виконується групою танцюристів, звичайно мав релігійний характер, наприклад, похоронний танець.

В якості музичних інструментів стародавні єгиптяни використовували хлопавки, барабани, арфи, систр, флейти, а в якості додаткових атрибутів - тростину і канделябр.

Сучасний танець Єгипту відрізняється змінами, що відбулися під впливом мусульманської культури, і все ж характерні національні особливості збереглися. Яскравою унікальною особливістю єгипетських танцівниць є виняткова гнучкість тіла, вміння управляти кожним м'язом окремо. У танці дуже багато рухів стегнами і руками, але ритм танцю спокійний і розмірений при максимальному взаємодії з публікою.

В последнее время особым спросом начала пользоваться питьевая вода Днепродзержинск. А все благодаря тому, что эта вода хорошо освежает на протяжении всего дня и, конечно же, придает организму необходимый тонус. Можете не сомневаться в том, что попробовав эту воду, вы всегда будете отдавать предпочтение только ей.