Як самій навчитися танцювати pole dance

Tags :

Pole dance - один з сучасних напрямів спортивного танцю.

Навряд чи можна уявити більш еротичний, але в той же час не вульгарний танець. Дивлячись на граціозних, фігуристих дівчат, що виконують акробатичні етюди на пілоні, багато хто думає, що їм не під силу повторити жодне з рухів, продемонстрованих танцівницею. Насправді не обов'язково володіти вродженої пластичністю, щоб навчитися гарно танцювати на жердині, більше того, освоїти ази Pole dance можна не покидаючи звичної, домашньої обстановки.
необхідна атрибутика

Пілон - Деякі фахівці радять новачкам набувати тонкі пілони : їх легше охоплювати руками, відповідно і втриматися на такому жердині простіше. Інші рекомендують відразу купувати товстий пілон : трюки, при яких використовуються захвати ногами, виконувати на вузькому жердині важче. Як правило, в студіях, де навчають цій майстерності, встановлюють пілони діаметром від 45 до 50 мм, можна орієнтуватися на ці параметри при покупці.

Одяг - В якості костюма для занять вдома підійдуть звичайні короткі шорти і майка ( топ ). Бажано не закривати одягом ноги і живіт, інакше зчеплення з жердиною буде гірше. Якщо Ви хочете вразити коханого чоловіка своїм танцем - придбайте зручний еротичний комплект.

Взуття та аксесуари - Початківцям тренуватися можна босоніж або в хореографічних м'яких балетках. Професійні танцюристи взувають стрипи (туфлі на високих підборах ). Можливо, знадобляться рукавички без пальців шкіряні або лакові.

З чого почати ?

Відео уроки по Pole dance допоможуть Вам навчитися виконувати як прості, так і складні трюки. Звичайно, краще починати з азів і поступово ускладнювати танець. Перегляньте уроки різних інструкторів, щоб зрозуміти, який тренер пояснює найбільш доступно. Не турбуйтеся, якщо Вам не вдасться повторити той чи інший рух відразу, поверніться до нього на наступному занятті.

Хоча б раз на тиждень виділіть час на стретчинг. Пам'ятайте, що розтягуватися можна, поки тіло не буде повністю розігріте. Стретчингом можна займатися безпосередньо після відео уроку по Pole dance або кардіо навантаження.

Намагайтеся не обмежувати себе в їжі перший час во время занятия танцами, відкладіть дотримання дієт, Вам знадобитися багато сил і енергії, щоб утриматися на пілоні і натренувати м'язи.
результат занять

Крім того, що Ви станете гнучкою, пластичної і стрункою, тренування допоможуть відчути себе більш сексуальною і впевненою в своїй чарівності. Де б Ви не є танцювали : вдома, на танцполі, в клубі - вільні, легкі, витончені рухи зачарують спостерігачів.