Як позбутися від сорому в танці?

Tags :

Практично будь-якій людині при освоєнні танцювального мистецтва властиво сором.

Перебувати в центрі уваги і демонструвати оточуючим початкові навички танцю, передбачає наявність у виконавця певної волі і бажання. Адже думки про те, чи сподобається ваш танець оточуючим і не смішно ви виглядаєте постійно будуть заважати в освоєнні того чи іншого напряму. Слідуючи декільком нескладним рекомендаціям, а особливо дякуючи урокам стриппластики , ви досить швидко позбудетеся від сорому і зможете насолоджуватися танцем.

Сором притаманне практично всім початковим виконавцям. Ви не перший чоловік кому доводитися стикатися з таким почуттям. Причому навіть відомі танцюристи в перші місяці свого навчання стикалися з такими ж проблемами, як і ви. Будьте готові, що почуття сорому нікуди не дінеться після першого походу в клуб, але поступово ви зможете від нього позбавитися.
Віддавайте пріоритет простим рухам
Танцювальні вечірки є прекрасним місце для нових знайомств з цікавими людьми. За допомогою танцю ви отримаєте відмінний привід почати спілкування. При цьому для знайомства не треба демонструвати неймовірні трюки, досить танцювати, як вмієш - роблячи акцент на природності і невимушеності.

Складні руху рідко користуються великою популярністю на танцювальних вечірках. По-перше, вони вимагають від виконавця бездоганною техніки, яку може продемонструвати тільки професійний танцюрист. По-друге, складні піруети не сприяють налагодженню спілкування на танцполі, найкраще приділити увагу якісному виконанню нескладних рухів.
Як швидко пройде сором?
Від почуття ніяковості і сорому швидко позбутися не вийде. Дайте собі трохи часу. Регулярно займаючись танцем, від нього можна позбутися за кілька місяців. У результаті ви перестанете звертати уваги на реакцію людей на ваш танець, зумієте домогтися розташування нових знайомих, при цьому для розслаблення під час виконання вам не доведеться вдаватися до алкоголю.