Як навчитися танцювати shuffle?

Tags :

Це рух є базовим, без нього нікуди більше не рушите.

Одночасно потрібно вчити не менш важливе друге рух T- шаффл (T- Shuffle ). Для того щоб більш і менш відточити ці рухи вам буде потрібно 1-2 місяці, не засмучуйтеся якщо не укладаєтеся в термін, у кожного свої нормативи )) Навчилися ? Молодці, вважайте 50 % танцю шаффл ви вже освоїли : DD. Але не варто відразу бігти з камерою до друзів і знімати перше відео, повірте, відео шаффл де ви використовуєте 2 руха - це не відео, мало того такі мувік просто гноблять шаффл і змушують інших людей (не в темі) думати що шаффл це танець з 2 рухів, тупе смикання ногами і т.п. Повірте ця тема вже пройдена і не раз. Повертаємося до навчання... Отже, ви освоїли базу... Далі можна переходити до більш складних прийомів...

Третім кроком раджу починати вчити перехід з T- Shuffle в Running man і навпаки, вчитися переміщатися за допомогою Running Man'a і T- Shuffle а також приступати до засвоєння Kick'ов ( стусанів ). Ці рухи також важливі, але вчити їх варто тільки після освоєної першої бази. Далі обертання ( Spins ), трюки з кепкою ( Hat Tricks ) і місячна хода ( Moonwalk ). Постійно відточуйте всі рухи, пробуйте знаходити відповідні рухи руками, дивіться частіше мувік професіоналів, якщо у вас надмірна вага, то ви можете сделать липосакцию чи просто регулярно займатися цим видом танцю, адже обидва варіанти мають однаково хороший ефект на фігуру.

Тепер те що стосується музики.

Ні в якому разі не починайте тренування з жорсткого хардстайл, ви просто напросто не будете встигати під удари ( біт). Навіщо смішити себе і інших. Пробуйте танцювати під клубну музику ( House, Trance, Electro, Electro House ). Головною вашим завданням на початкових порах - навчитися потрапляти під біт і не важливо під яку музику. Якщо ви відчувайте що готові до Hardstyle, пробуйте Hardstyle.Не встигаєте ? Не засмучуйтеся... повертайтеся до клубній музиці, незабаром ви обов'язково навчитеся танцювати швидше, найголовніше терпіння і бажання, решта все додасться.