Фламенко

Tags :

Фламенко - це особливий світ, що має свої традиції та звичаї.

Це гармонійне поєднання танцю, співу, гри гітарі. Фламенко виникло в самому жаркому і сонячному куточку Іспанії - Андалусії. Перша документальна згадка про фламенко відноситься до 1780 році. До цих пір в ряді міст цього середземноморського раю іспанці проводять нескінченні фестивалі, виконуючи свій національний танець, як засіб вираження почуттів і емоцій ... Наприклад, 'FESTIVAL DE OTONO DE GRANADA', куди з'їжджаються всі іспанські театри фламенко. Або міжнародний FESTIVAL INTERNAСIONAL DE MUSICA Y DANZA, присвячений сучасним течіям у фламенко.

Фламенко це не тільки іспанський національний танець, як всі ми звикли вважати, це скоріше певний стан душі і найколоритніше спосіб самовираження в танці. Це краса ліній і вигинів тіла ... Рухи рук танцівниці плавні, хвилеподібні, чуттєві.

Кисті під час танцю надзвичайно рухливі, їх часто порівнюють з розкриває і закриває віялом.

Любов до фламенко в крові кожного іспанця. Молодь із задоволенням проводить час в численних школах традиційного фламенко, відточуючи своє мистецтво. В одній тільки Гранаді таких шкіл більше 10. В одній з них, Aсademia Monica Gomez, пощастило удосконалюватися і мені. Зі своїм фантастичним ритмом і войовничістю фламенко вражає любовної тугою і пристрастю. Іспанці вважають: немає такого почуття, яке не може передати фламенко.

Я, побувавши в Іспанії, не смію з цим не погодитися. Але побачити танець у класичному виконанні таки велика рідкість. Його танцюють і старий, і молодий, із задоволенням варіюючи різні стилі. Наприклад, галаслива молодь хвацько витанцьовує фламенко під сучасну музику на своїх fiesta-вечірках, а будь міське гуляння не обходиться без імпровізіонного танцю, який нерідко перетворюється в захоплююче дух змагання між танцюючими. Ось з такого 'вуличного' іспанського танцю і утворилося напрямок flamenсo-mix.

Жодне свято на півдні Іспанії не обходиться без фламенко.

Барвисті костюми і традиційний яскрава квітка у волоссі перетворюють дівчат у звабливих циганок, а юнаків у строгих і неприступних красенів. Впевнена, що кожен хоче відчути себе струнким, вільним і гарним, а варто тільки долучитися до такого танцювальному мистецтву, трохи пожертвувавши своїх сил і часу, як воно дає можливість відчути себе таким. Фламенко як сучасний танець це відчуття ритму, вираження себе в цьому ритмі, в дусі сучасності.

Сегодня уже многим известно, что занятия бодифлекс - это те упражнения, которые сделают вашего тело красивым и здоровым. Сегодня многие тренажерные залы предлагают именно их, ведь именно благодаря им вы будете иметь просто потрясающее тело и очевидны результаты.