Два притупування, три плескання

Tags :

Так зазвичай виглядає перший танець молодих.

Просто тому, що вони про це не думали. Ще б пак, стільки нагальних справ! І все ж - чому б не зробити танець цвяхом урочистого вечора? Головне, правильно розрахувати свої сили

Чому дівчата люблять танці? Тому, що це прекрасний спосіб показати себе у всій красі. Пристрасть до плавним і ритмічним рухам закладена в них самою природою. Гнучкий стан, тонка талія, витончені руки ... легкі жести, м'які рухи, хвилюючі похитування. А навіщо юнаки ходять на дискотеку? Так, звичайно ж, щоб милуватися всім цим. І які б хитрощі не придумували сучасні ді-джеї, на будь-який, самої запальною дискотеці представники сильної статі - лише фон. Тільки один раз в житті чоловік може долучитися до цього божественного процесу, стати поруч з богинею і, повторивши кожен рух, відчути на собі палаючий і збентежений погляд своєї обраниці. Позбавити себе такої можливості - значить назавжди залишитися простим смертним.

За звичаєм
Перший танець молодих, за звичаєм, проходить у Палаці. Ще не вляглися поздоровлення, ще хлюпало носами, витираючи сльози розчулення, мами та бабусі, ще не прийшли в себе від факту того, що сталося вчорашні залицяльники і шанувальниці, а над склепінням залу вже звучить повільна музика. Чоловік ніжно і трепетно ??бере новоспечену дружину за талію і пара вальсує ... Право слово, не дарма саме вальс вважають ідеальним танцем для молодят. А що якщо вальс - не ваш коник?! Французький, англійський, віденський ... чарівне кружляння, підтримка чоловіка, піднесена атмосфера - одним словом, не для вас цей символ знатності і витонченості. Тим більше, що і наречений, м'яко кажучи, не дуже собі уявляє, як буде вести вашу пару по тихих залах РАГСу на очах у численної і подекуди малознайомій рідні. Звичайно, під керівництвом досвідченого інструктора всі ці балансі, бічні шассе та інші па, можна освоїти за пару тижнів, але навряд чи за цей час вам вдасться переконати один одного, що ви створені для цього танцю. А невпевненість у своїх силах і зайва зосередженість на кожному русі тільки зіпсують загальне враження від старовинного танцю. Треба шукати інші рішення!

За велінням серця
Якщо у вас за плечима музична чи школа бальних танців, секція самбо або гімнастичний кружок, то можна спробувати свої сили в танго. Пристрасне, що спокушають, чуттєве ... Пара, що танцює танго, немов випромінює неймовірну енергію любові і ревнощів, пристрасті та відданості. Однак якщо вальс характеризується регулярним і повторюваним ритмом, танго включає в себе паузи і прискорення. Робити їх синхронно - велике мистецтво, для освоєння яких потрібен час (від місяця і до безкінечності). Але тільки таке єднання підкреслює близькість танцюристів: нікчемне рух головою, плечем або стегном служить знаком для веденого, який напрямок потрібно прийняти і які рухи справити.

За швидкому
Фокстрот завжди вважався хвацьким, злегка нестриманим танцем з безліччю стрибків і помахів. Однак після 'англійської колонізації' танець американської голоти перетворився в строго розписаний, в чомусь акробатичний номер, в залежності від швидкості зветься квікстеп (більш швидкий) або слоу-фокс (більш повільний). Для такого танцю потрібна хороша фізична підготовка і вельми просторий зал. Зате фурор і довгі виклики на біс вам забезпечені! І не вірте тому, хто скаже, що фокстрот - танець посварених і примиряє. Аж ніяк. Його веселість і безтурботність лише підкреслюють палкі почуття і віру в себе і в партнера, від якого, до речі, залежить успішність деяких піруетів.

За ведмежі
Вам в дитинстві 'ведмідь наступив на вухо' - ну, не варто через таку дурницю відмовляти собі в задоволенні. Невже ви думаєте, що всі танцюристи володіють ідеальним музичним слухом? Світові відомо стільки танців, що не підібрати Щось на власний смак просто неможливо. Джайв, Квікстеп, Мамбо, Пасодобль, Румба, Самба, Слоуфокс, Хастл, Ча-ча-ча! А прискіпливих гостей завжди можна захопити за собою - ламбада, незалежно від статури, віку і слуху, виходить у всіх. Так що збилися з ритму - не біда! Не варто густо червоніти і, закотивши очі до неба, тікати геть з очей - робіть знак ді-джею (можливість такого повороту краще обговорити з ним заздалегідь), хапайте поруч стоїть (ідеально, якщо під руку підвернеться теща!) І починайте щиро вивертатися. Ваш експромт, напевно, припаде до душі всім присутнім - зрештою, вони прийшли на весілля, а не на показові виступи з бальних танців. На той випадок, якщо в момент вашого поразки під рукою нікого не виявиться, передбачте інші шляхи відступу за стіл. Сучасна розважальна індустрія може творити справжні дива. Упс! - Ви оступилися і мало не впустили молоду?! Клацайте пальцями і нехай, на очах у здивованої публіки, вас з нею накриє хмара різнокольорових повітряних куль. Про те, що музика все ще звучить, все миттєво забудуть, захопившись розкидання цього аляпістого неподобства. У невеликому приміщенні кульки можна замінити на сріблясті конфетті. Якщо ж ви, самі того не очікуючи, довели танець до логічного кінця - ляскайте в долоні, топайте і смійтеся! Тепер можна.