Бродвейський джаз - варіація відомого напрямку

Tags :

У двадцятому столітті величезну популярність мало не тільки музичний напрямок джаз , а й танець з аналогічною назвою.

За час розвитку і формування він отримав досить багато підстилів . Сьогодні в стати ми розповімо про найбільш ефектною і запам'ятовується варіації цього танцю - джазі Бродвею .

Бродвейський джаз

Поняття « бродвейський джаз» сформувалося не відразу. Сьогодні ми можемо стверджувати , що даний подстиль з'явився у двадцятих роках , але чіткі обриси він придбав після декількох популярних мюзиклів на Бродвеї. Адже саме бродвейський джаз ліг в основу таких легендарних постановок як « Вестсайдська історія» , «Кішки» або «Чикаго ». Мюзикли ставали популярними один за іншим , а новий підстиль джазу отримував все більш чіткі обриси .

Схожості з афро - джазом

Бродвейський джаз вважався основою більшості мюзиклів 20- х років. Цікава техніка танцю припала до душі глядачам , і вони були раді бачити її різні інтерпретації в кожній новій постановці . Якщо розбирати тільки технічну сторону питання , то більша частина рухів дуже схожа на афро - джаз. Істотні відмінності крилися не в техніці , а в подачі напряму. Так , якщо в афро - джазі велику увагу завжди приділялася виконавській майстерності і його єднання з виконавцем , то бродвейський джаз представляв собою буйство фарб , епатаж , театральність . Дана варіація напряму була покликана дивувати глядача своєю красою , яскравістю і стилем.

Відмінності в техніці

Розбираючи відмінності в техніці , слід зазначити переважання в бродвейському джазі поліритмії і Поліцентр . Поліцентр передбачає виникнення рухів у різних частинах тіла танцюриста , а поліритмія робить акцент на рухах , що виробляються з відмінною один від одного частотою.

На сегодняшний день многие парни хотят купить б/у мопеды. Они практически ничем не отличаются от новых, однако позволяют значительно сэкономить. Можете быть уверенны, что даже мопеды с пробегом могут иметь отличное состояние.