Бродвейський джаз - це...

Tags :

Ви любите видовищність, вам подобається акторське мистецтво, і ви обожнюєте мюзикли ?

Тоді бродвейський джаз - це те, що вам потрібно! Цей танцювальний стиль з'явився на початку 20- х років минулого століття, коли мюзикли в Америці набрали особливу популярність. Назва цей напрямок взяло від знаменитого театру на нью - йоркській вулиці Бродвей. Для « джазу » характерна запальність і енергійність : мюзикл - це зачаровує спектакль, що включає в себе хореографію і театральне мистецтво.

Бродвейський джаз - це танцювальні номери з популярних мюзиклів, таких як « Чикаго », « Нотр - Дам де Парі», «Моя прекрасна леді», «Кішки». Цей танець - це рухливість, ритм, імпульсивність рухів в різних частинах тіла. Одна з ознак цієї танцювальної техніки - це ізольованість, тобто рух тільки однієї частини тіла при нерухомості всіх інших, а також рух у протилежному напрямку (як, наприклад, рух стегнами ). Цей стиль бере початок від афроамериканських танців, а для них танець - це невід'ємна частина життя. Будь-яку емоцію, свій настрій вони могли передати за допомогою танцю. Тому одним з головних принципів бродвейського джазу є імпровізація - те, що дозволяє висловити своє «я», розкрити свою індивідуальність.

Починати займатися цим танцем можна в будь-якому віці. Бездоганне володіння хореографією - не найважливіше в бродвейському джазі. Ефектність, театральність, виразні рухи - ось те, що потрібно в цьому танці. Дозвольте музиці пройти крізь ваше тіло, відчуйте її настрій, створіть образ. Навчіться керувати своїм тілом, виражати за допомогою нього свої емоції, і ви станете зіркою не тільки бродвейського джазу і мюзиклу, але і будь-якого танцполу і вечірки.

На сегодняшний день ни один офис не обойдется без доски, на которой можно писать не только задания для сотрудников, но и также излагать свою мысль. Таким образом офисная белая доска пользуется наибольшим спросом среди таковых, а купить ее достаточно легко в интернете.