Баттли по хіп-хоп та брейк-данс!

Tags :

Даний захід необхідно для танцюристів.

І як можна частіше! Саме в баттле, коли проти тебе реальний суперник, а не твоє дзеркальне відображення або товариш по команді, отримуєш неймовірний заряд енергії, який в свою чергу допомагає тобі придумати щось нове, усвідомити свої помилки, виправити їх і вийти на новий рівень. Після баттлів у Вас напевно з'явиться тяга до вдосконалення Ваших рухів.

Можливо, хтось скаже, що вони проводяться рідко і часом, дуже далеко і важко добиратися до місця. Або немає часу і коштів. Це теж не перепона. Влаштуйте свій баттл! Будьте організатором!

Що для цього знадобиться?

1. Приміщення. Його необов'язково орендувати спеціально, для проведення даного заходу, можна використовувати зал, в якому тренуєтеся ви самі. Якщо теплу пору року, то ідеальним варіантом буде вулиця, тим більше для представників хіп хоп культури, для них це рідна середу, і дотримання якихось «обрядів», так як баттли зародилися на вулиці. Плюс Ви отримаєте масу нових вражень і відчуттів.

2. Апаратура, музика. Думаю, це не стане проблемою, швидше за все, у кого-небудь з ваших друзів є ноутбук (мінімум) і вихід в інтернет для пошуку свіжої клейовий музики. Апаратуру, якщо у Вас немає, доведеться орендувати. Пошукайте спонсорів, спробуйте домовитися з ДК.

3. DJ. Швидше за все, серед Ваших знайомих, знайдеться людина, яка, представляючи себе Dj-ем, зависає, у всяких прогах типу Virtual DJ, Tracktor і т.п. Ось вам підходяща кандидатура.

4. Ну і найголовніше, учасники. Якщо Ви давно займаєтеся танцями, то, швидше за все, у Вас багато знайомих з інших танцювальних колективів, залишається, лише зв'язатися з ними і запропонувати взяти участь в організованому вами баттле. Ті в свою чергу напевно подзвонять своїм друзі-танцюристам, ось Вам і учасники. Якщо ж таких немає, то хороший варіант набрати охочих через соціальну мережу, в якій пропадає велика частина молоді. Залишається лише створити групу і запросити до неї учасників, таким чином, зараз надходить безліч організаторів.

5. Необхідно буде заохотити переможців баттлів. Тому непогано було б мати спонсорів. Якщо таких не знайдеться, як варіант, кожен учасник, може, зробить незначний внесок у призовий фонд, який надалі буде розділений між переможцями (яка буде сума вкладу, вирішите самі), так теж роблять багато. Ось вам і призи.

6. Судді. Не можна обійтися без суддів, але це найпростіше, або гідні танцюристи з Вашої команди, так як ви організатор, або публіка, вже другий точно не збрешуть, хто їм сподобався.

Вперед, дерзайте, проводьте свої баттли і змагання з хіп хопу і брек дансу. Удачі!

Сегодня базы отдыха в Затоке предлагают самый неповторимый и незабываемый отдых, который вы запомните на долгое время. вы не только поправите здесь свое здоровье, но и весело проведете время с близкими, друзьями и новыми знакомыми.