Азербайджанський народний танець Ялли

Tags :

Кожен народ у процесі свого розвитку приділяє увагу танцювальному мистецтву.

В одних країнах цей культурний аспект має величезне значення і на невеликій території можна нарахувати десятки унікальних танців. В інших місцях народні танці можуть бути менш популярні, але навіть у таких регіонах обов'язково знайдеться кілька цікавих танців. Азербайджан можна віднести до першого типу країн, тут навіть в невеликому селі можна зустріти десятки танців, причому кожен з них буде просочений неповторним колоритом. Незважаючи на різноманіття танців, сьогодні ми розповімо про таке азербайджанському народному танці як «Ялли».

Історія азербайджанського танцювального мистецтва

Азербайджанське танцювальне мистецтво пройшло багато стадій свого розвитку. Танці почали формуватися багато століть тому, а до Середньовіччя отримали більш-менш стійку форму. Сучасні танці Азербайджану стали продовженням різних обрядів і традиційних ритуалів. Найчастіше подібні ритуали з'являлися під час правління різних стародавніх правителів, при дворі у яких нерідко можна було зустріти цілі танцювальні колективи. З часом танці придворних ансамблів стали більш різноманітні, а техніка виконавців професійна.

Ялли

Ялли є національним азербайджанським танцем. Найбільшу популярність танець отримав в сільській місцевості. За своєю структурою він ставиться до хороводную типом танцювальних напрямків. Незважаючи на досить унікальну техніку і невеликий арсенал рухів Ялли різноманітний у видовому розподілі. Так, виділяють такі види Ялли як Вільгельмові учаяг, кочарі і галадгалая. За своїм темпераментом танець являє життєрадісну танець, здійснювану по колу.

На сегодняшний день защитные сетки очень востребованны. Таким образом, на Liderpak.com.ua можно купить именно такие, которые станут просто отличным и наилучшим вариантом для решения многих проблем.