Заняття танцем живота допоможуть пережити розлучення

Tags :

Розлучення ... Яким би легким він не був, це завжди психологічно напружений час. Адже крім розставання з людиною, яка була колись доріг, і можливо до сих пір не байдужий, відбувається руйнування структури життя.

Жінці після розлучення доводиться самій думати про хліб насущний, але разом з тим з'являється дуже багато «порожнього» часу - того, що раніше було зайнято прибиранням, приготуванням фірмових страв, пранням і прасуванням його сорочок.

Ці довгі години неробства пані схильні проводити в роздумах про те, за «що» їх кинули, рефлексувати з приводу своєї зовнішності, розуму або сексуальності, починати шкодувати себе, ніж посилюють болючість ситуації.

Насправді ж, подібна поведінка в корені не правильно, і призводить лише до апатії та депресії. Затягувати кінець будь-якого етапу в міжособистісних відносинах - значить, продовжувати агонію втрати.

Для того щоб якомога швидше і без особливих втрат пережити розлучення необхідно раз і назавжди прийняти факт, що розставання відбулося, і змінити цю ситуацію неможливо. Тобто поставити, нарешті, велику і жирну крапку. Нехай вона стане точною опори в новій структурі Вашого життя. Займіть той час, що проводили раніше в домашніх клопотах щось, що буде приносити вам задоволення, і постійно повторюватися. Шопінг в такому випадку - поганий вибір. Він, звичайно, масу приємних моментів доставить, але Ви ж, не будете ходити три рази в тиждень в 8 вечора по магазинах, а значить, острівцем стабільності вчинення покупок не стане.

Краще відправитися в спортзал або студію танців. Навчання танцю живота - в строго регламентований час, додасть у Ваше життя системності, а позитивні емоції від розуміння того, що Ви щось робите для себе, а не заради когось, піднімуть настрій. До того ж, арабські танці допоможуть поліпшити зовнішній вигляд, і наповнять погляд вогником.

Намагайтеся якомога менше часу проводити на самоті. Ходіть в гості, до друзів або колег. І ні в якому разі, не обговорюйте з ними сталося. Бо це життя в минулому, Вам же треба жити майбутнім. Кращою відповіддю на всілякі питання буде: «Він прекрасна людина. Тільки не мій ». А далі, будуйте з друзями плани на вихідні і найближчий відпустку, залишивши колишнього коханого за спиною, і починаючи нову і яскраво-білу смугу в своїй біографії.

Ці зміни не залишаться непоміченими! Адже жінка, що розчинена в чоловікові, їм сприймається, як власність, якою він може розпоряджатися як забажає. Може купити, продати або обміняти. Коли ж пані навіть у шлюбі залишається людиною, а не додатком до кухні і спальні, її чоловік буде цінувати до кінця своїх днів. Пам'ятайте це, щоб другий раз не допустити помилок, які вже одного разу привели до розлучення, коли будете починати нові стосунки.

Всім потрібна підтримка сайтів, тому радимо звертатися до спеціалістів. За більш детальнішою інформацією звертайтесь за посиланням 4biz.info