Відпочинок в Тель-Авіві: Куди слід піти в першу чергу?

Tags :

Найбільш популярними місцями Ізраїлю, до яких щорічно спрямовуються мільйони туристів, є Святий Єрусалим і Мертве море.

У більшості туристів, які купили авиабилеты в тель авив, подорож до Ізраїлю починається з прильоту в міжнародний аеропорт, розташований в столиці - Тель-Авіві. Столиця країни має зручне географічне розташування, адже з неї можна відправитися на екскурсію фактично в будь-який куточок Ізраїлю.

Столицею Ізраїлю є місто Тель-Авів, який є досить молодим містом: його вік становить всегооколо сотні років. У Тель-Авіві розташовано безліч розважальних закладів, а також проводиться багато розважальних заходів. Але ви серйозно помиляєтеся, якщо думаєте, що для любителів старовини тут нічого цікавого немає.

Тель Авів - Яффо

Найбільш цікавим куточком для любителів старовини є район Яффо, розташований на околиці міста. Це поселення вважається одним з найдавніших на Землі Обітованої. За місцевими легендами, прабатько Ной саме тут будував свій ковчег. А засновником міста є його син - Яфет. Саме в Яффо воскрес перший праведник. Також Яффо має відношення до пророка Петру, адже саме тут йому було дано бачення.

Цей район також зустрічається і в давньогрецьких легендах. Недалеко від місцевого порту розташована скеля, до якої була прикута Андромеда, яка пізніше була звільнена Персеєм.

На сучасному етапі Яффо вважається богемним кварталом. Тут розташоване не тільки безліч стародавніх пам'ятників, але і різні елементи сучасного міста - ресторани, кафе, галереї, музеї та навіть нічні клуби. Дані елементи чудово гармонують між собою, створюючи унікальний і колоритний район Тель-Авіва.

Чим можна зайнятися ввечері?

Увечері в Тель-Авіві можна відправитися в один з численних нічних клубів. Більшість з них розташоване на набережній, а також на знаменитій вулиці Аленбі. Туристів в нічні клуби міста залучають порівняно невисокі ціни, а також дружелюбність місцевих жителів, завдяки якій ви зможете не переживати про збереження собственногоімущества, а також життя і здоров'я.

Фактично в будь-якому місті, де буває багато туристів, є оглядовий майданчик, з якої його можна оглянути цілком. У Тель-Авіві така оглядовий майданчик розташовується в торговому центрі Азріель, який знаходиться в хмарочосах, які, до слова, є унікальним архітектурним спорудженням. Це місце дозволить не тільки оглянути місто, а й зайнятися шопінгом.

Ще одна популярна пам'ятка Тель-Авіва - це біржа діамантів, яку, на жаль, не так просто відвідати, як може здатися на перший погляд. Для цього вам доведеться або увійти до складу організованої групи, або попередньо домовитися про ділову зустріч з експертом з оцінки дорогоцінних каменів або продавцем. На території біржі працює музей діамантів, в експозиції якого є безліч каменів і ювелірних прикрас, якими можна милуватися годинами.