В цифрах і фактах: танці знижують ризик розвитку хвороб серця на 46%

Tags :

Парні танці роблять на людину вплив, схоже з дією легкого знеболюючого.

Бальні танці спалюють приблизно 200 ккал на годину, а на дискотеці, де все рухаються, як вміють, ви витратите близько 400 ккал.
Танці на сніданок, танці на обід. Вальс врятує від депресії

Немовлята у віці від 5 місяців здатні реагувати і навіть рухатися у відповідь на ритм музики, причому він діє на них сильніше, ніж людська мова.

В середньому, діти, що займаються в танцювальних класах, витрачають на активні рухи всього лише 17 хвилин на годину. Решту часу вони слухають музику і займаються розтяжкою.

Всього два заняття танго в тиждень по 1,5 години допомагають позбутися від депресії, поганого настрою, тривожних думок і безсоння.

Заняття танцями допомагають краще освоїти точні науки. А тим, хто дружить з математикою, легше досягти успіху в танцях, ніж гуманітаріям.
Лікування танцем: танго позбавить від депресії, а вальс - від остеохондрозу
Детальніше

Танці сприяють поліпшенню настрою, так як в процесі руху під музику виробляються «гормони радості». Причому чим складніше танець, тим більше виробляється гормонів щастя.

Вчені проводили експерименти на хворих-сердечниках. Одні танцювали, інші тренувалися. У танцюристів кількість кисню в крові збільшилася на 18%, а у фізкультурників - тільки на 16%.

Вчені розробили спеціального танцювального робота, який може використовуватися для реабілітації пацієнтів з хворобою Паркінсона. Для них танці - хороший спосіб впоратися з порушеннями координації.
Євген Коган: «Танці - це нові люди і спосіб втекти від обридлого комп'ютера»

У дітей, яких мами водили в танцклас, кістки на 5% міцніше, ніж у домосідів і лежебок.

Танці знижують ризик розвитку хвороб серця і смертності від серцево-судинних захворювань на 46%. Це відбувається за рахунок фізичної активності та руху під швидку музику, а також соціальної природи танцю.

Ті, хто займається спортом під музику, худнуть на 12% швидше в порівнянні з тими, хто займається спортом в тиші.

Кожен третій росіянин хотів би навчитися танцювати.