Танці, які допоможуть знайти фігуру

Tags :

Танці - це цікавий спорт, за допомогою них вам не важко зберегти гарну фігуру.

Ритмічні рухи під музику навіть корисніше ніж аеробіка, пілатес і інші види фітнесу. Школа танців в Москві Dancestudio навчить будь-якого охочого всім цим танцям, не залежно від віку і статури.

Клубні танці

Rnb, брейк, хіп-хоп і інші стилі клубного танцю дуже відрізняються один від одного. Клубні танці, як правило, дуже динамічні і непрості у виконанні. Крім відмінного настрою, а вченими доведено, що динамічні клубні танці якнайкраще активізують гормон настрою, можна у вигляді бонуса втратити цілих 600-1000 ккал всього лише за одну годину. Під час занять танцями працюють практично всі групи м'язів, але особливо інтенсивно працює спина, ноги, живіт, руки.

Латина

Латиноамериканські танці теж поділяються на безліч видів, серед них сальса, румба, ча-ча-ча, ламбада та інші. Латиноамериканськими танцями дуже добре займатися, якщо у вас не все гаразд з поставою, також під час танцю активно працює черевний прес, ноги, сідниці і стегна. Витрата калорій теж досить значний, всього за годину тренування витрачається від 700 до 1200 ккал. Місяць активних занять латиноамериканськими танцями по два рази на тиждень допоможе прибрати зайві сантиметри на талії.

Танець на пілоні

Ви незадоволені верхньою частиною свого тіла? Тоді вам однозначно допоможе піллони фітнес. Цей вид танцю з'явився порівняно недавно і дуже нагадує ще пару років тому популярну стрип-пластику. Пілоні танець виділяється з усіх танців обов'язковою атрибутикою - це спеціальний шест, який використовують як тренажер. Pole dance - дуже вимотує заняття. Якщо ви хочете зайнятися цим видом танцю, вам знадобиться ваша витривалість, терпіння і сила волі, так як під час танцю доводиться утримувати на жердині всю свою вагу, при цьому рухи походять на акробатичні. Цей вид фітнесу дуже добре дозволяє зміцнити верхню частину тіла, а також спину, руки і прес. Руки завдяки Pole Dance стають сильними, груди також добре розробляється і підтягується. Танець добре впливає і на поставу, і на гнучкість. За одну годину заняттями пілоні танцем спалюється близько 800 ккал.

Танець живота

Східний танець живота - це не тільки мистецтво спокушання, а також гарне тренування для м'язів живота, спини, сідниць. Завдяки танцю у вас повністю пройдуть болі в попереку, ви позбудетеся від безлічі проблем в гінекологічному плані. За допомогою даного виду танцю у вас пройдуть всі страхи і зникнуть комплекси щодо вашої фігури, адже плоский живіт тут не котирується, скоріше, вітається невелике «пузіко». Почуття впевненості, а також сексуальність - це «побічні» ефекти цього танцю. Танець живота підійде людям будь-якого віку адже він практично не дає навантаження на суглоби, також він буде корисний для тих, хто коли-небудь мав проблеми зі здоров'ям або переніс травми.

Зумба

Це ще один різновид веселою і запальною аеробіки. Під музику стилю латино виконуються дуже інтенсивні ритмічні рухи. Завдяки такому тренуванні у вас буде не тільки завжди гарний настрій, а й заряд енергії та бадьорості на цілий день. За одну годину зумба дозволяє спалити до 600 ккал.
Лак для пола вы можете приобрести по адресу kraskinadivane.ru. Там вы найдете огромный выбор товаров для ремонта.