Pole Dance Show "Снігова королева"

Tags :

Ні для кого не секрет, що зима - це час чудес і особливої ??магії.

Сніг, мороз і відчуття змін. Саме в цей період віра в диво сильніше, ніж будь-коли. І частіше згадується дитинство, подарунки, мрії, і старі добрі казки. Час йде, на жаль, його не повернути. Але ж все-таки чарівництва ніхто не відміняв, чи не так? Кращі танцюристи України представляють унікальне шоу на пілонах Pole Dance Show "Снігова королева". Історія, здатна розтопити в душі навіть саму люту зиму. Над цим шоу працює міжнародна команда дизайнерів, балет "Руденко DC", і чемпіони світу та України з танців на пілонах. Кожен з танцюристів віддає свою частинку душі, і через свої рухи розповідає про силу танцю.

Маєте проблеми з потенцією? На сайті https://cndm.com.ua/buy-viagra ви можете дізнатись які існують препарати для боротьби с даною проблемою.

Режисером - постановником виступив учасник балету Freedom Ігор Кулєшин. Він зізнався: "Танець для мене вже давно перестав бути чимось окремим від мене самого. Несвідомо, присвячуючи йому весь свій час, він перетворився на рису характеру, яка визначає мене, як погляд або посмішка ... Як то, що було зі мною від народження "

Головний хореограф Тоня Руденка відома завдяки своїй участі "Танцюють всі" а також вона артистка мюзиклу "Барон Мюнхгаузен", і хореограф "Майданс 2" Вона каже: "Танцювати - залишати всі негаразди за дверима танцювального залу. На паркеті є місце тільки оригінальним па, фантазії і оптимізму ".

Продюсери шоу Вікторія Некрасова і Валерія Костенка. Вікторія - дипломований фахівець, педагог фіз Виховання і спорту. Співзасновник Першої Всеукраїнської Асоціації танцю та фітнесу на пілоні. Срібний призер Першого Чемпіонату Ураїни по pole dance 2010 року. Валерія - це 10 років навчання в колективі естрадно-спортивних танців, викладання силових програм у фітнес центрі. Останні кілька років танець не пілоні pole dance і вона вважає, що цей напрямок занять дає можливість розвивати в собі жіночність і в той же час забезпечує фізичний розвиток організму. Вона багаторазовий учасник майстер класів по Pole Dance.

Що значить Pole Dance Show?

"Танці на пілоні - це своєрідний симбіоз фітнесу, розтяжки, акробатики і звичайно ж самого танцю. Пілон тим і прекрасний, що на ньому можна красиво показувати трюки, виконувати елементи контемпа, стрип-денсу і все це поєднувати в хореографічної постановки"

Pole Dance Show "Снігова королева" - це подія, яка змусить знову повірити в чудеса. Улюблена історія на сучасний лад очима кращих танцюристів України!