Гоу-гоу стрип-денс: для диско

Tags :

Танцювальний напрямок, яке використовується на дискотеках на розігріві.

Вперше з'явилося в нічному клубі в Нью-Йорку - коли танцюючі панянки почали підійматися на столи і барні стійки і там танцювати твіст. Танцюючі тусовщиці були одягнені в модні тоді gogo boots (полуботиночки на низькому ходу) і топіки, що виглядало досить сексуально. Власникам клубу сподобалася реакція публіки, а танці на столі стали так популярні, що згодом почали запрошувати спеціальних танцівниць, які пізніше почали називатися "гоу-гоу гьорлз". У деяких клубах можна побачити дівчат у спеціальних клітинах, танцюючих гоу-гоу: туди їх садять для більшого ефекту, замість барної стійки. Навчитися азам гоу-гоу досить просто: достатньо мати певну гнучкість, пластику, почуття ритму і вміти імпровізувати під музику. У гоу-гоу немає обов'язкових елементів: тут гарні і рухами стегнами, і елементи твісту, і "кач" з хіп-хопу.

Але не варто плутати гоу-гоу зі стрип-пластикою. Вона хоч і брат-близнюк гоу-гоу і також складається з імпровізації, проте в цьому танці більше аеробіки. Тут важливі гнучкість, хороша розтяжка і пластичні еротичні руху: класичним прикладом цього танцю можна вважати танець з пітоном героїні Сальми Хайек з фільму "Від заходу до світанку"

Джаз-фанк: можна встигнути!

"Якщо ви вважаєте за краще побільше працювати руками, ваші стилі - вог і джаз-фанк, - розповідає Таша Ткаченко. - Різниця в них невелике, оскільки один стиль був проведений з іншого, але джаз-фанк - більш яскрава подача. Він досить енергійний, руху використовуються з таких стилів, як хіп-хоп і вакінг ".

Джаз-фанк один з наймолодших стилів - він народився в клубах Лос-Анджелеса 10-13 років тому, і один з найпростіших. В основі - базові рухи з хіп-хопу, джаз-дансу, вога і вакінг, покладені на сучасні танцювальні хіти. Навчитися нескладно, головне - побільше жіночності і кілька базових "степів" (кроків), запозичених з інших видів. Не вимагає джаз-фанк і хорошої фізичної підготовки або розтяжки - досить розкутості, пластичності і почуття ритму. Навчитися азам танцювального "міксу" можна запросто встигнути до Нового року, щоб привертати увагу на корпоративі.

Використовуйте водорозчинний флізелін для вишивки, якщо ви тільки починаєте займатись вишивкою. Це допоможе вам розвинути навичку і уникнути помилок.