Джаз-фанк - доступно і красиво, вакінг - для манери, тверк - для попи

Tags :

Танці для чайників: чому можна навчитися за два тижні до Нового року

Починається пора корпоративів, святкових вечірок, походів в гості, ресторани і клуби, а значить, і танців. Завдяки активній пропаганді танців в численних телевізійних шоу і конкурсах, повсюдно відкривається танцювальним школам, клубам, залах для будь-якого віку і практично всіх напрямків, не уявляв себе в ролі танцюриста хіба що ледачий, який не вміє заробляти як брокер Трейд 12. А ось приміряли на себе цю роль, взяли кілька уроків танців або походили в танцювальний клуб не всі. Красиво ж танцювати хочеться всім і, як виявилося, цього можна навчитися в будь-якому віці. Головне вибрати для себе напрямок або танцювальний стиль, в якому буде виходити рухатися під музику, а не переступав з ноги на ногу.

Найпоширеніших стилів - близько 30 сучасних і близько 24 класичних (це без балету). Знайти школу або танцювальний клас або просто приватного тренера нескладно: досить задати пошук в інтернеті, розпитати у знайомих або зайти в найближчий будинок творчості. Вартість групового заняття - від 70 до 150 грн, купуються як абонементи на місяць, так і на кількість занять, тут все залежить від школи. Індивідуальні уроки обійдуться в середньому від 200 до 700 грн годину - все залежить від класифікації тренера: якщо тренер "виступає", та ще їздить на навчання за кордон - доведеться розщедритися. На те, щоб навчиться базовим рухам в одному з сучасних танців і більш-менш стерпно рухатися, знадобиться від 3 місяців до року. Втім, при дуже великому бажанні і здатності можна встигнути і до Нового року. Про те, які стилі простіше подужати "чайникам" для корпоративів, нам розповіли директор і засновник BONDARENKO dance studio, хореограф і постановник шоу Анна Бондаренко і тренер з хіп-хопу і джаз-фанку Таша Ткаченко.

Тверк (twerk): "подача" найкрасивішого

Цей танець став особливо популярний на пострадянському просторі після виступу "оренбурзьких бджілок" -школьніц в 2015 році. А зародився він ще в минулому столітті в Новому Орлеані, серед чорношкірих стрип-танцівниць. Тверк заснований на активній роботі стегон і сідниць, при цьому верхня частина тулуба не повинна бути задіяна.

"Тверк сьогодні - одна з найпопулярніших і модних тенденцій в танцювальній індустрії. Основа цього стилю - робота сідниць у всіляких тряска і вібраціях, зі зміною положень ніг і рівнів корпусу", - розповідає Аня.

Це досить простий стиль, доступний кожному. Тут важлива фізична підготовка, так як практично всі елементи трясінь виконуються в положення <plié> (пліє) (зігнуті в легкому присядь коліна). У тверке є кілька основних трясінь, які легко і швидко запам'ятовуються з першого заняття, вся хореографія базується на цих же вібраціях, решта залежить від фантазії хореографа. Цей танець замінить будь-яку тренування в тренажерному залі, ранкову пробіжку і виснажливі силові тренування. А красива вібрація п'ятою точкою, без сумніву, прикрасить будь-які корпоративні танці.