4 кращих танцю від стресу і старіння

Tags :

4 кращих танцю від стресу і стареніяПоднять настрій і грунтовно пропотіти допоможуть танці та спеціальні копмлекс вправ. Лікарі визнали їх одним з кращих ліків для зняття стресу.

Танці добре тренують м'язи і корисні для серцево-судинної системи організму (ритмічні рухи стимулюють кровообіг, внаслідок чого тканини і органи насичуються киснем). Тому, якщо вам не хочеться далеко йти від включеного телевізора, поклацати канали і знайдіть трансляцію відеокліпів або просто концерт - тіло саме пуститися в танок.

Якщо ж ви хочете оволодіти новими навичками, займіться екзотичними модними танцями. Сьогодні найбільшою популярністю користуються танці на основі бойового мистецтва капоейра, гімнастик тай-чи, стретчинг і калланетіки, белліданс (танець живота).

Капоейра - бразильський танець-боротьба. Основний упор в ньому робиться на ноги. Це красивий і граціозний танець з елементами акробатики. Правда, якщо ви вирішили зайнятися їм серйозно, але ваш організм не підготовлений фізично, на перших заняттях новачкам буде важко. У капоейри є і одна безсумнівна перевага. Цей вид танцю дуже популярний серед чоловіків, так що ви легко знайдете собі пару. А займатися акробатикою з партнером - набагато більше задоволення!

Тай-чи або «кулак великої межі» (переклад з давньо-китайської). Цей танець поєднує в собі 2 напрямки: елементи бойового мистецтва і оздоровчу систему. Регулярно відвідуючи ці заняття, ви поліпшите координацію рухів, зміцните здоров'я і навчіться прийомам самооборони. Всі вправи тай-чи тренують грацію. Ви позбудетеся від метушливості і знайдете повільну і красиву «тигрову» ходу.

Белліданс - танець, корисний для жіночих внутрішніх органів (матки, яєчників). Він не вимагає від танцівниць мускулистої фігури. Навпаки, чим ніжніше і пишніше їхнє тіло, тим м'якше будуть виглядати руху. У міру оволодіння танцем живота ви навчитеся дивитися на світ по-іншому, з позиції краси. Відчуваючи гармонію всередині себе, ви будете дарувати її зовнішньому світу.

Танець живота - відмінні ліки від стресу, що дарує свідомість власної жіночності, а значить, привабливості та сексуальності.

Стретчинг - це комплекс вправ, спрямованих на розтяжку м'язів. Треновані м'язи менше схильні до травм і мікротравм, більш витривалі і відновлюються швидше. Займатися розтяжками під музику не обов'язково у фітнес-центрах. Цей вид танців (якщо його можна так охарактеризувати) цілком підходить для домашньої розминки замість зарядки. Поступово збільшуючи навантаження, ви досягнете більшої гнучкості тіла, відчуєте кожен його м'яз, і, відповідно, залишитеся в тонусі протягом цілого дня.

Калланетика - це суміш східної гімнастики і вправ на правильне дихання. Цей вид спорту можна також назвати домашнім. Серія чітких, спокійних і коротких за часом рухів спрямована на зміцнення і підтяжку м'язів живота, стегон, сідниць, рук і грудей. Завдяки цим заняттям ви випрямити свою поставу, скинете зайву вагу і зможете відчути кожен сантиметр свого тіла.

По адресу abkplus.com.ua вы всегда можете узнать какие сейчас нетбуки цена одесса самые популярные, а также без проблем их купить по выгодной цене. Интернет-магазин техники abkplus.com.ua любезно предоставит вам такую возможность.