У Кабардино-Балкарії поліцейського звільняють за танці з пістолетом

Tags :

Нальчик, 1 серпня. У Кабардино-Балкарії звільнять охоронця конвойної служби, прапорщика поліції, який влаштував стрілянину з табельного пістолета під час танцю.

Як повідомили в республіканському ГУ МВС, інцидент стався напередодні в ресторані "Ашамаз". Під час танцю прапорщик п'ять разів вистрілив у повітря з табельного пістолета Макарова. Ніхто не постраждав, але на місце події тут же приїхали екіпажі ОВО, ДПС, ППС, слідчо-оперативна група УМВС РФ по Нальчику. В умовах складної оперативної обстановки в республіці постріли і вибухи сприймаються перш за все з точки зору терористичної загрози.

У результаті міністр внутрішніх справ республіки розпорядився провести всебічну службову перевірку і підготувати матеріали до звільнення конвоїра.

В даний час вирішується питання про відсторонення від виконання службових обов'язків керівника конвойної служби МВС по КБР, притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, поручився при прийомі поліцейського на службу.

Все про такого політика, як Олесь Довгий ви можете знайти на сайті журналу Кореспондент. Там повністю всі біографії як українських діячів, так і закордонних.